Display: All
14:15 karmienie
Maluch wrócił pod swoją kratę
wypśny eybieg tutaj jest ;)
Śniadanko w dobrej. Dzisiaj w miarę dobrze widać, lewy dolny róg
W Dobrej jedzonko, niewiele widać, tylko pióra lecą😁
Przydała by się transmisja z kamery kontrolnej.
Gawi
jolajola
aaa, no tak, przecież WiFi ma lejce do (chyba) wszystkich kamer i to on ma dostęp do tej dodatkowej kamery w Dobrej!   ...   zapomniałam
jolajola
w ubiegłych latach ktoś udostępnił kilka ujęć z kamery technicznej, wtedy była zlokalizowana nad budką, ale i tak młodychschowanych w kąciku za budką nie obejmowała
Czy mogłabym prosić admina o zmianę położenia kamery nr 1, małą od wczoraj siedzi cały czas po lewej stronie i nie widać czy Emisia przylatuje na karmienie jak ona siedzi bliżej krawędzi
Mała nadal siedzi po lewej stronie tego budynku
helenabrdys@gmail.com
Mam nadzieję że Emisia przylatuje i ją karmi, bo jak na razie co ja wchodzę to matki nie ma
helenabrdys@gmail.com
widział ktoś coś dzisiaj?
helenabrdys@gmail.com
Teraz siedzi po lewej stronie zdjęcia, jest tylko jej ogon i trochę plecy. Najlepiej przybliżyć zdjęcie https://zapodaj.net/plik-Q3LmtThry0
helenabrdys@gmail.com
Mayalin
W okolicy 12-13 Emisia z jedzeniem szła za budkę. Podobno jest tam kącik przytulnym w którym musi jej być dobrze :)
Emisia z łupem pofatygowała się za budkę, chwile wcześniej podreptała tam samiczka
1 View
1
Mała śpi poza budką i ogrzewa się w słoneczku
https://zapodaj.net/plik-bbTG1uOk8Zhttps://zapodaj.net/plik-bbTG1uOk8Z
5:32 przyleciała Emisia ze śniadaniem a młodej brak. Poszła na spacer za budkę 20 min temu i ślad po niej zaginął. Wcześniej dosyć długo czekała na stołówce na mamcie
katarzyna.s
Uczta na stołówce 😊
Gdzie dziewczyny? :( nie widać ani córci ani Mamy, już od dłuższego czasu tego wieczoru.
Czy można znów prosić, by nieco opuścić kamerę? Klusia funduje wiele zawałów jak jej nie widać… 🫣
1 View
1
Dołączam się do tej prosby
Rusza się w kącie pod kratą , jest , ufff
Pompon poszedł do swojej ulubionej miejscówki pod kratą
More