w ubiegłych latach ktoś udostępnił kilka ujęć z kamery technicznej, wtedy była zlokalizowana nad budką, ale i tak młodychschowanych w kąciku za budką nie obejmowała
Czy mogłabym prosić admina o zmianę położenia kamery nr 1, małą od wczoraj siedzi cały czas po lewej stronie i nie widać czy Emisia przylatuje na karmienie jak ona siedzi bliżej krawędzi
5:32 przyleciała Emisia ze śniadaniem a młodej brak. Poszła na spacer za budkę 20 min temu i ślad po niej zaginął. Wcześniej dosyć długo czekała na stołówce na mamcie