Display: All
dwa młode, na daszku i na poręczy (na daszku Lunetka)
i został tylko jeden... :)
Torka na daszku
obecna cała czwórka
Piętro zajada a parter głoduje? 😄
Kos
Kos
Na parterze została już tylko Nadzieja ,tylko ona nie zaliczyła jeszcze skoku na daszek .
Zodiak zaliczył go skoro świt 😃
A się pancerniak rozbrykał ,gotów jeszcze pierwszy polecieć 🤣
Karola88
To jest zachęta żeby te co są niżej wskoczyły na wyższy level 🤣🤣🤣
Paula12
Narazie nie działa, skubią sucharki 🤣
Lunetka też zaliczyła daszek budki 😃
teraz dwójka się opala na daszku :)
Ktoś na daszku japę drze 🤪
Cała czwórka na balkonie 😀
JS
był poniżej podestu i wrócil :)
JS
Już trójka - Kosmo poniżej skoczył
Czy Wam też tak słabo kamerki działają od wczoraj?
elik
tak, nawet na zapisach
Gawi
też, muszę przeglądarkę zmieniać, bo głos w pliku zapisu tak po około dwóch minutach zanika,
Kogoś brakuje ?? 😳
IzaEs
Są 4 ufff 😀
Co one się tak drapią ciągle 🤔🤔🤔
Toruniaki na tarasie.. do mlodziezy, swiat należy 😎
Kos
Kos
Dzisiaj po raz pierwszy na barierkę wskoczyła Lunetka 8EV - BRAWO !!!

https://youtu.be/bZHysrM61xA?si=rUY48VRfYe4WhB7Xhttps://youtu.be/bZHysrM61xA?si=rUY48VRfYe4WhB7X
Paula12
Dzisiaj barierka już rozchwytywana 😄
Kosmo ewidentnie zaciekawiony deszczem 😄 zażywa delikatnej kąpieli 😄 a może to prysznic? 🤔
Kos
Kos
Kosmo jako pierwszy z rodzeństwa zaliczył dziś barierkę ,BRAWO Młody !!!

https://youtu.be/5Plmo8vO5xo?si=xjXJCCq_uatknhMQhttps://youtu.be/5Plmo8vO5xo?si=xjXJCCq_uatknhMQ
Paula12
No pięknie, brawo!
Dostawa śniadanka - Nadzieja przechwyciła zdobycz. Młodzież prowadzi obserwację z kraty 😀
More