Dzień dobry, nie wiem czy tylko ja mam taki problem że, nie mam obrazu na żywo z PGE Lublin. Natomiast jak wchodzę w zapis 24h to mogę zobaczyć co się działo przed chwilą. Ktoś coś podpowie? Inne gniazda oglądam na żywo bez problemu.
Miałam właśnie pisać o braku podglądu...Nie pomogę ale jest chyba jakiś problem techniczny...Chyba jestem uzależniona bo nawet puste gniazdo podglądam i brak wywołuje niepokój u mnie...Sprawdzę zapisy to chociaż będę spokojniejsza;)Dzięki za info że z zapisu można obejrzeć co się działo.