Display: All
Wrotka w budce
2 Views
2
elik
spotkanie
elik
został Czajnik
11,04 Wrotka
2 Views
2
U nas to Czajnik popsuł.  Nie będą go podglądać i straszyć.......
2 Views
2
Baloo
Raczej duch Czarta
Co jest Koszalin nie działa, Lublin nie działa
2 Views
2
ewelin2212
Lublin już działa
Edyta75
No właśnie. Większość kamer nie działa.
Jest nasza kochana Wrocia
2 Views
2
O i już jest i obraz Wrotka na progu budki. Super.
2 Views
2
Dzień dobry. Znowu nic nie widać, czy tylko ja mam taki problem. Czyżby na kamery w Lublinie tak działał deszcz?
2 Views
2
Teraz Wrotka w budce
2 Views
2
Czajnik wziął się za sprzątanie 😂😂😂
2 Views
2
Jaki piękny widok na Wrotkowie 😍 Wrotka i 🌈
2 Views
2
Ciekawe, co dzieje się z młodzieżą ? 🥰
2 Views
2
Bożka
Trochę informacji z obserwacji jest na forum 😊
2 Views
2
Czajnik wszystkie trzy wyłączył, potrzebował trochę intymności z Wrocią.
2 Views
2
Bożka
Już działają 😄
O, kamerki wysiadły w ec Lublin?
2 Views
2
Dzień dobry, nie wiem czy tylko ja mam taki problem że, nie mam obrazu na żywo z PGE Lublin. Natomiast jak wchodzę w zapis 24h to mogę zobaczyć co się działo przed chwilą. Ktoś coś podpowie? Inne gniazda oglądam na żywo bez problemu.
2 Views
2
Miałam właśnie pisać o braku podglądu...Nie pomogę ale jest chyba jakiś problem techniczny...Chyba jestem uzależniona bo nawet puste gniazdo podglądam i brak wywołuje niepokój u mnie...Sprawdzę zapisy to chociaż będę spokojniejsza;)Dzięki za info że z zapisu można obejrzeć co się działo.
More