Display: All
Dziewczyny grzecznie w budce leżakują, a z daszku czyjś ogon zwisa ;)
Dwie panny zdobyły podest 😍
muriel
😥Mogłyby jeszcze parę dni posiedzieć na progu, podest wąski,  łatwo z niego spaść.
Gawi
Latajcie dzieci nisko i powoli🙃🤩
muriel
Niech latają jak najwyżej, ale dopiero za jakiś tydzień 😅
Młoda z  Głogowa jest dużo  starsza, a chyba jeszcze "gniazduje".
młoda na kracie
Te damy w Kwidzyniu piękne, kamerka nr 2 super ustawiona 😊👏
buber
Nie mogłam nie wstawić😁https://zapodaj.net/plik-IlOSewgvX6
Jak pięknie siedza sobie panny na progu 😊
I już słynny monitoring osiedlowy 🤣
muriel
Panienki z okienka 😄
W tej chwili nawet ustawiły się w kolejności numerów na obrączkach.
O, panny nam się przedstawiły 😀
elik
Telka ogryza skrzydełko
muriel
Całkiem fajne  imiona.
wieczorna kolacja w Kwidzynie
muriel
Zgodnie szarpią łup w trójkę :)
Kwidzyńskie maluchy jakieś takie czujne są
młoda z nr 7 na progu
Kwidzyń, drugie śniadanko. https://zapodaj.net/plik-iwVYxXED0x
Kwidzyńskie rozdarciuchy po śniadaniu. https://zapodaj.net/plik-PvrQUw4rv1
Śniadanko w Kwidzynie
16:25 Redzianka karmi już od jakiejś chwili
Czy da się zgłosić kandydaturę na imię ptaka? Jak można to zrobić?
jolajola
na stronie z danym podglądem są ogłaszane konkursy na imiona, albo na stronie z patronem gniazda, ale wtedy jest też informacja na stronie z podglądem, jeśli chodzi o Kwidzyń, to Fiber dostał imię od pracowników, więc z młodymi chyba będzie podobnie
More