Display: All
Samica chyba próbowała samca z jajek ściągnąć. https://zapodaj.net/plik-N3SAk8qZbv
1 View
1
buber
Wlazła na niego, żeby jej ustąpił.
Teraz była zmiana
1 View
1
OlaOlszowska
OlaOlszowska
Są 2 pisklęta.
1 View
1
OlaOlszowska
Patrzyłam o 5 rano to tylko intensywne szuranie jajkami było 🙈
Nie wiem czy dobrze liczę, ale czy przypadkiem na dniach nie będziemy mieć tutaj klucia?
1 View
1
Oj chyba gorąco pustułce, akurat siedzi na jajkach w tym rogu co pada prosto słońce.
1 View
1
a na grafice nadal Baron i Helga...
1 View
1
Mariolaa
Bo Oni jeszcze tu wrócą......🙃
pustułka od kiedy na gnieździe ?
1 View
1
Przeglądając boksik wychodzi że pierwsze jajko pojawiło się 18 dni temu.
Rodzinka w komplecie.... Ich dwoje i jajka.. jedno  z rodziców wysiaduje, drugie na podescie 😊
1 View
1
Doczekałam zmiany, nadal 4 jajka.
buber
W Wałbrzychu jedno na jajkach , drugie monitoring Podzamcza uskutecznia 😎
OlaOlszowska
Stan jajek sprzed godziny - nadal 4.
Mariola i Ewa 😊 wyjątkowe GRATULACJE!!!! 💕🌻
Ewaa77
A to o nas? 😁 Jeżeli tak, to bardzo dziękujemy!
....cytując klasyka  : jak nie , jak tak 😁
Mariolaa
Dziękujemy 🥰
Dla nowych miłośników pustułek coś z historii naszego gniazda, ciekawy był to rok 2019  https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/20-archiwum-2019/30058-gniazdo-sokolow-pustulek-pec-walbrzych-2019
2 Views
2
.....jednak wspomnienia dot.Helgi  dalej bolą ....😞
😢
Są 4 jajka😁
Jeśli dobrze widziałam, są 3 jajeczka😁
Bea
Bea
Ciekawe ile zniesie? Podają, że składa 4-6 jaj i zaczyna wysiadywać od 3-go. O 3:18  trzy jaja są "same".
Karolina.jakwert06
Przeczytałam gdzieś, że wysiadują od przedostatniego lub ostatniego. Przylatują, posiedzą i odlatują. Na "stałe" zasiądą zapewne jak już będą prawie wszystkie jajka.
Właśnie było zalężanie
OlaOlszowska
More