Display: All
Rodzinne karmienie
1 View
1
OlaOlszowska
Karmiony głównie był największy "pisklak"
https://zapodaj.net/plik-d8wnujFdOt
buber
Dlatego on tak chętnie siedzi, taki typowy facet.
Karmienie maluszków
1 View
1
Ale samiec jest uparty, samica to wręcz wchodzi na niego żeby wymusić na nim zmianę a on nic 😅
1 View
1
OlaOlszowska
Trochę mi Skalskiego przypomina 🥹
Amika
A mnie Blondyna z Włocławka.
OlaOlszowska
A kto to był Blondyn?
Dokładnie ...też tak pomyślałam ...
niza
Jak mu zaczęła deptać ogon to w końcu zszedł 😉
buber
I znów nie chce zejść. Samczyk zachowuje się jak piąty pisklak.
niza
Dokładnie, jeszcze widziałam, że samiczka coś tam trochę go podkarmiła chyba 😆
OlaOlszowska
Rano siedział w zaparte, udawał pisklaka, a samiczka karmiła go 🙈
Samiczka domaga się zmiany, samczyk nie chce zejść. Samiczka stoi nad nim i "ćwierkaja"
1 View
1
Ojej dziękujemy za nowe ustawienie kam.3 😁😁😁
1 View
1
niza
Super 💗
Dokładnie, bardzo dziękujemy 🤩  Jesteście super ale teraz już pracy nie będzie
OlaOlszowska
Właśnie była zmiana, samiec nie bardzo chce schodzić z warty, samica wzięła go od boku i wypchała 🙈
OlaOlszowska
Rodzinka w komplecie 😉
https://zapodaj.net/plik-BRuucrHusK
1 View
1
OlaOlszowska
Chyba ostatnie jajo się wykluło
1 View
1
eevik
Co ta mamuśka taka czarna 🙈 jakby kąpała się w węglu 🙈
OlaOlszowska
Tak cały komplet jest 😁
Teraz drugie śniadanie, ale chyba trafiłem na koniec, albo myszka nie smakuje - bo młode nie są zainteresowane...
1 View
1
W czwartym jajku pip, tak jakby dzióbek malucha wystawał.
1 View
1
OlaOlszowska
Też miałam takie wrażenie rano, że jest pip
Karmienie, 3 dzioby i jedno jajko nadal
1 View
1
OlaOlszowska
OlaOlszowska
I to spojrzenie samiczki ...
OlaOlszowska
Chwilę przed godz.5 samica wpadła z jedzeniem, stanęła nad samcem, on dzioba otworzył, pokarmiła go trochę, trochę zjadła sama, a resztę wyniosła. Karmienia dzieci nie było. Samiec coś przerzuca skorupki i szoruje dołem.
https://zapodaj.net/plik-W2ln68wZt8
1 View
1
Samica karmi, samiec siedzi, liczy może na kawałek.https://zapodaj.net/plik-qg3M4JaUee
1 View
1
Napewno jest trzeci, jeszcze mokry.
1 View
1
niza
Właśnie miałam pisać to samo, bo akurat puściłam sobie ponownie podgląd i ewidentnie było "coś tam mokrego"
Na fb jest info i zdjęcia z karmienia o godz.11:17.
1 View
1
A dałoby się zrobić, żeby z kamery 1 był zapis 24h? Jest z 3 a tam  nie widać gniazda.
1 View
1
Gawi
W kam 1 i w kam 2 nie ma mikrofonu, w kam 3 jest. Gdy zrezygnuje się z zapisu kam 3, to będzie nieme kino, a tak można głos z kam 3 sobie podłożyć.
buber
To i tak dobrze, że jakiś zapis jest. Są gniazda bez zapisów i wiele się nie zobaczy. Młode szybko podrosną to zaczną łazić po budce, może wybiorą kąt pod 3 kamerą.
Gawi
Pewnie że dobrze, ale technologia idzie do przodu, bez cofajek, czy zapisów, takie gniazda nie są zbyt popularne poza lokalnymi odbiorcami. Jak ktoś pracuje, chciałby zobaczyć co się działo rano, czy wieczorem, jak był w pracy. To zniechęca.
More