Teraz przydałby się ktoś z okolic tej wieży, a tak zostają domysły co z Telką. Może wylądowała na tych podestach, tak jak puszczyk w Liszkowie. Te słupy są podobne.
Już myślałem, że Simka poleciała (18:20), ale ona chyba jest na rogu kraty, tuż za lewą krawędzią ekranu, bo po minucie znów widziałem jej skrzydła. Edit. Tak, była tam na rogu, wyszła jak przyleciała dostawa jedzenia.