Display: All
buber
Bez dżwięku, zgrywane na szybko w pracy.
Fiber ze śniadaniem - futrzak: https://www.youtube.com/watch?v=93_LDgaxls4
Citro
Pewnie zwędził pustułce.
buber
Pewnie nie pierwszy raz😁
Panienki z okienka obecne.... jedna śpi na progu, druga  jest na końcu kraty (widoczny cień)
Wygodnie im tak? 😀
https://zapodaj.net/plik-WCNHJKDs4y
Gdzie w Kwidzynie jest sokoła budka?
buber
Na wieży Orange, jest znacznik na mapie, na stronie.
Edyta75
Super fotka 👌🥰
Antena podszczypuje Simke 🤪
Dwie ślicznoty jeszcze razem 😍
Wylot pierwszej podobno był przypadkowy https://zapodaj.net/images/2a63ead9a5ed1.jpg
1 View
1
buber
Teraz przydałby się ktoś z okolic tej wieży, a tak zostają domysły co z Telką. Może wylądowała na tych podestach, tak jak puszczyk w Liszkowie. Te słupy są podobne.
14:45 jeden maluch został już tylko w gnieździe. nie widziałem o której poprzednia poleciała
Antonówka
jest zguba, nie mieściła się w kadrze kamery 😃
jaro416
o, a gdzie siedziała?
Amika
Wypatruj pazurków na kracie 😀
Antonówka
Na tym małym fragmencie kraty, do którego nie sięga kamera.
IzaEs
są dwie 🙃
Jaki słodki widok 🥰 przytulone śpią smacznie 😍 ostatnie takie słodkości pewnie 😉
Tym razem to na bank jedna się ulotniła. Telki nie ma.
Amika
O 12:40 były jeszcze wszystkie. Potem obraz się wieszał i przerwałam podglądanie
Tak. Obecnie na kracie Simka (ostro trenująca skrzydła, lada moment też ją może ponieść), a na progu Antena. Trzeciej nie ma.
Już myślałem, że Simka poleciała (18:20), ale ona chyba jest na rogu kraty, tuż za lewą krawędzią ekranu, bo po minucie znów widziałem jej skrzydła.
Edit. Tak, była tam na rogu, wyszła jak przyleciała dostawa jedzenia.
Widzę tylko dwie panny na progu 🤔 (kam1 mi nie działa)
buber
Śniadanie wleciało
buber
IzaEs
Widzę 3 🙃😀
elik
są wciąż wszystkie ale Antena mocno szarżuje
Simka w budce ogryza skrzydełko
Fiber w budce
Jedna panna zdobyła kratę 😱😎 
To Telka
More