Display: All
Kos
Kos
Proszę jak pięknie rodzice demonstrują młodym ,przechwyt łupu 😊

https://youtube.com/shorts/DM0kgZtLIF0?si=RDDNaDRkifPZkHz6
1 View
1
Torka w gnieździe 🙂
1 View
1
Kos
Kos
Spotkanie było 😊
Kos
Kos
W nocy samica zaskoczyła śpiącą w budce Nadzieję.
Odruch młodej prawidłowy 🤣

https://youtube.com/shorts/SXiqt5nhnEo?si=lq7k4dsGk2e1EMJshttps://youtube.com/shorts/SXiqt5nhnEo?si=lq7k4dsGk2e1EMJs
1 View
1
Karola88
😂😂😂 artystka jak wystartowała
Kos
Kos
Nadzieja 7EV wróciła  😃
Została na noc 

Nadal czekamy na Lunetkę
2 Views
2
Piękna Nadzieja ❤️
Karola88
Tak jest cudowna 😍😍
nie chce łapki z obrączką pokazać, woli się wydzierać
Paula12
Ale krzykun 🤣
elik
Zodiak
Na kogo mamy teraz cały czas podgląd?
Kos
Kos
Tak to on ,rozdarty pancerniak 😃
Karola88
😂😂 hahahah Ancymonek mały 🤣🤣
Kos
Kos
Wydaje mi się ,że to Zodiak ale pewności nie mam 🤔
Kos
Kos
Kosmo wrócił i poleciał 😃
łup, Torka i młody na daszku ( to Nadzieja)
1 View
1
Podgląd w Toruniu to kpl. porażka, nie idzie na to patrzyć 😡
Kos
Kos
Nie narzekaj  ,wsiadaj na jaguara i pod komin tam nic się nie zacina  🤣
Może Lunetke wypatrzysz 🧐
Karola88
Ja właśnie planowałam żeby pod wieczór podjechać, 😁😁 ale widzę że chyba burza idzie. 🙈😂 Chyba że Toruń ominie bo bardzo często Nas burze omijają. 😁😂
Karola88
Oj dziś strasznie przerywa 😔
Gawi
transfer pewnie słaby
w budce Nadzieja
1 View
1
Jeden młody na balkonie a gdzie reszta, jadę zobaczyć 😆
krzyś
Niestety  udało mi się namierzyć tylko jednego szogunka, łaził po platformie pod gniazdem na krótkiej smyczy, nie oddalał się dalej jak na 5 metrów. Pozostałej dwójki nie widziałem. Pewnie poszły na drugą stronę komina, od strony zachodzącego słońca.
Karola88
Super dziękuję bardzo za informację, jutro podjadę zobaczyć 😍 może uda mi się zobaczyć któregoś. One są na tym kominie co jest ten sokół namalowany ? Czy na tym drugim?
Kos
Kos
Na tym z sokołem 😊
Karola88
Dziękuję bardzo, czyli najlepiej wjechać od Wapiennej 😊
Kos
Kos
Najlepiej parking firmy  Dajar
Karola88
Krzysiu dawaj Nam tu znać, czy widać te Nasze szogunki 😁🤩
dwa młode na poręczy
Kos
Kos
Kosmo & Nadzieja
Ostał nam się ino ..... Zodiak, ale i on już coś kombinuje 😀
1 View
1
Karola88
Krzysiu to panna Nadzieja cały czas siedzi 😁😁 Nasza szczęśliwa 7 🥰🥰
Ależ ta samica toruńska jest niechlujna, na tyle gniazd tylko u Torki jest aż taki sajgon i to co roku.
Ledwie wypatrzyłam tam jedną żywą istotę
Kos
Kos
Bo co roku tylko tu młode są karmione jak nigdzie indziej 😊
dwójka młodych na noclegu
Kos
Kos
To Lunetka i Zodiak
Druga para na galerii pod budką ,pilnowana przez samicę 😃
More