Ale leje 😲 a Ptyś na progu o 17:18 Według zapisu tuż przed 15:25 przyleciał na barierkę, a o 15:39 do budki wskoczył. Wyglądał jak ulepek z mokrych piór 🤣
No nie, to ja tu nie nagrywam , bo 3 rosołowe a Loza na fb ff wywaliła film i wszystko widać ,obrączki też, Czy ona wie co robi?? Chyba coś z nią nie tak