Display: All
eee... Czajnik?
4 Views
4
A Czajnik siedzi 🤣
Pojawiają się informacje, że Borowy zginął już 8 czerwca i pomimo, że telemetria nadal wysyłała odczyty, to były to tylko odbicia i zakłócenia sygnału. Czy możliwy byłby wtedy odczyt taki jak zamieszczony na forum 14 czerwca o godz. 23.43 zgodnie z którym Borowy wylatuje poza teren elektrociepłowni?
5 Views
5
jur
jur
Gdzie pojawiają się te informacje ?
Strona Facebook Nadleśnictwo Garwolin, Lasy Państwowe post z dzisiaj z godz. 8.35 i wczorajszy post na Fb Sokole Oko. Cytuję nadleśnictwo: "Potwierdziło się to, o czym wiedzieliśmy od dawna - wczoraj pracownicy EC Wrotków odnaleźli Borowego. Sokół zginął 8.06., choć jeszcze przez jakiś czas telemetria wysyłała odczyty, to były to tylko odbicia i zakłócenia sygnału."
Znaleziono ciałko Borowego. Jest informacja na Fb Stowarzyszenia.
4 Views
4
Bożka
Niestety 💔😢
Wrotka na progu
4 Views
4
Czajnik na progu
4 Views
4
młoda na poręczy
4 Views
4
Któraś nasza panna pokazała się przy budce, na kracie😍 poszła za budkę
4 Views
4
elik
nareszcie
elik
o 13, 38 były na wizji 3 sokoły, Wrotka, Czajnik i młoda na daszku
ewelin2212
To Chmielowa, wcześniej darła się na daszku😅
Lea12!
Gdyby się nie darła to bym myślała że chora albo w jakiejś depresji 😊
Chmielowa powinna jeszcze wpieprzyć Czajnikowi za strącenie Borowego
Czajnik zazwyczaj rano siedział w budce. Od kilku dni go nie widuję :( . Ktoś coś ?
4 Views
4
Lea12!
Był dziś koło 13:30 Czajnik razem z Wrocią i Chmielową przy budce❤️
Justa
Są upały w Lublinie może dla tego nie zagląda. Wczoraj go nie było. Ale w poniedziałek rano pojawił się w budce.Wrotka też była wczoraj tylko raz.
O godz.16:51:30 - Wrotka przyleciała na barierkę i weszła do budki  , pokręciła się trochę i zasiadła w progu
W progu posiedziała i godz.17:23:15  odleciała.
4 Views
4
Wspaniała , filmowa relacja  Ati , z wczorajszej wizyty pod kominem ....jak napisała Manta , nic dodać , nic ująć ....🤗👍😘tego nam ,  chyba wszystkim było trzeba ....wycinek z życia  sokolej rodzinki ...jest b.dobrze 😀
4 Views
4
niza
Relacja rewelacja 🥰 super. Wielkie podziękowania dla Ati 
Trzy razy oglądałam 😘
10:36 Wrotka na progu
4 Views
4
Najpierw o 5:02 Wrotka wpadła na kilka sekund, wyszła na chwilę, zaraz z powrotem weszła, za nią Czajnik i po wymianie zdań Wrotka poleciała, a Czajnik to był w domu ponad 3 godziny, od 5:03 do 8:20. 😃
4 Views
4
Czajnik drzemie na progu
4 Views
4
Czajnik chaty pilnuje
4 Views
4
More