Ależ się działo dzisiaj, wstawcie proszę swoje filmiki, te które są tutaj na boksiku, na forum. Bo tutaj to ucieknie a na forum zostanie. Przy okazji podziękowania dla osób, które dzwoniły do PECu 💗 Oni tam są bardzo zaangażowani w gniazdo, jak się coś dzieje to na pewno zawsze można właśnie zadzwonić :)
To nie był nasz młody, wszystkie nasze trzy (czwarty rano wyleciał) stały na wejściu budki gdy nadleciał obcy. W tym świetle ciężko mi określić czy to młody z rana, czy obcy młody (taki rano też był), czy ktoś z rodziców.
.... może.zatrzymał się, na jakims balkoniku poniżej ....młode Helgi jak spadały. to zawsze jakos sobie radziły.... pracownicy PEC , są naprawdę zaangażowani i pomagają ptasim lokatorom......