Ale super wiadomość 😍 Antena była widziana dzisiaj rano na podglądzie w gnieździe w Inowrocławiu Super ze żyje i ma się dobrze 🥰 Byle ją tam tylko nikt nie wystraszył i nie atakował 🫣 https://www.youtube.com/watch?v=VQQ-WldXJpM
...też się ucieszyłam, bo gdy zabrakło Redzianki a objawiła się macoszka -- to dziewczyny po wylocie , już niestety nie pokazały się przy gniezdzie ...a tu taki news..super 🤩
Temat Kwidzyn został już podsumowany i tym samym zamknięty. Na nowe wpisy zapraszam po otwarciu tematu w roku 2025 ,chyba że się coś wydarzy bardzo ważnego.