Display: All
Czy w pobliżu są jakieś domy bez właścicieli? Najeźdźcy i Ziuta razem, idź do ORANGE,Znajduje się tam wiele pustych domów.
83 Views
83
Jest Wrotka Edit: Wrotka była przez momencik, potem Czajnik tak samo na chwilę dosłownie, oboje bardzo wzburzeni na kogoś ciokali, jakiś intruz musi się kręcić.
77 Views
77
Chmielowa bierze przykład od ludzi. Znam wiele takich przypadków "gniazdowania" :)
😅
Bożka
A na forum nie ma żadnej informacji. Przy braku zapisów cenne są takie obserwacje i wpisy na bieżąco (o ile ktoś akurat może wrzucić, oczywiście) 🙂
niza
Bożka, tak się wszystko szybko zadziało, że nawet nie zdążyłam zrzutu ekranu zrobić. Także ja osobiście nie mam co zamieścić na forum, ale jak będę miała taką okazję kolejny raz to nie omieszkam tego zrobić. Wiem, że jak nie ma teraz zapisów to jest ciężko i trzeba tylko liczyć na to co się akurat zobaczy na żywo. O tych kamerach i zapisach to trzeba będzie jeszcze podjąć ten temat.
niza
No dobra, napisałam, bez zdjęć ale coś tam skleciłam 😉
Bożka
Super, dzięki niza. A Manta wrzuciła filmik i jest wszystko 😀
ewelin2212
Jest jeszcze Chmielowa, która nie chcę opuścić rodzinnego terenu
Już najwyższy czas na eksmisję Chmielowej z rewiru ...decyzja należy do Wrotki 🤔
niza
Oczywiście, że Chmielowa powinna już się wyprowadzić. Ale coś nie wydaje mi się, że to tak na Chmielową reagowali.
Może Ziuta nie odpuszcza ?  sezon lęgowy  tuż za rogiem ........
niza
To była moja pierwsza myśl.
WROTKA 7:30,Kiedy wróciła do domu? 
7:32,Odleciała…
64 Views
64
Któreś siedzi we mgle. Obstawiam Wrotkę
89 Views
89
ReniaLaNotte
Wrocia 🙂
IzaEs
Cały czas siedzi na brzegu kraty 😍🥰
IzaEs
i poleciała 😊
Właśnie u siebie w  chałupce siedzi Wrocia!
90 Views
90
Octopus
Chmielova powinna iść do domu i przespać się z matką jak jej brat Perlik.😏
Pewnie była na imprezie!
Weekend  - to i na mieście się było 😜
A to niespodzianka 🤩dla mnie ta wizytą  , to taki  wstęp  do nowego sezonu lęgowego ....coś się zaczyna dziać  powoli 😊🤗
monikam54
Ale najedzona , mało się nie przewróci 🤣❤️
Misio779
Najedzona to mało powiedziane. 
Nażarta, aż się nie może pochylić i prawie że nieruchomo stoi. A cycki ma większe niż dzisiejszy Bosman 🤣
monikam54
Widzisz kobiety za to płacą , a ona sobie zje i powiększenie cyca ma w gratisie 🤣
Misio779
😂
Czy ktoś z was też ma problem z podglądem budki?
112 Views
112
Lili
U mnie OK!
U mnie jest ok..
monikam54
Nie , u mnie działa normalnie.
A u Wrotki zawieje i zamiecie 😜 będzie czysto 🤣
120 Views
120
Czy podgląd ze Skawiny już nie wróci?
135 Views
135
Ula
Ula
Kamery w Skawinie są nadal. Mamy podgląd ograniczony, tzw techniczny. Dzięki niemu mogliśmy obserwować lęg pustułek w 2024.W gnieździe spędził zimę 2021/22 sokół 5DC wsiedlony tam w 2021 roku. Odwiedził gniazdo w listopadzie 2022, prawdopodobnie spłoszył go remont sąsiedniego komina.
jolajola
nie są planowane następne wsiedlenia w Skawinie, a dorosłego sokoła tam (chyba) nigdy nie widziano, więc pewnie zabrano sprzęt-kamery
Wrotka ponownie
117 Views
117
Bożka
11.56 odleciała.
Wrotka 🥰😍🥰  siedzi na poręczy czyści piórka i spogląda w dół, piękna jest 😍
99 Views
99
MK
Słuchajcie a co tam z kasą (50000 tys) którą zebralismy na poszukiwanie truciciela sokołów ?
niza
Wiadomo, najpiękniejsza :D https://zapodaj.net/plik-ogi7rIFc25
IzaEs
Wrotka w budce i dołkuje 🥰
IzaEs
i poćwokała i poleciała 🙃🙂
ktoś cioka na poręczy
91 Views
91
Manta
elik
filmik z odwiedzin Wrotki wkleiłam do mojego posta, dzięki :)
Manta
elik, to Wrotka była. Potem zrobię filmik, to Ci podrzucę 🙂
Iwona65
A my też będziemy mogli zobaczyć? 😉🙂
Manta
Oczywiście 😁
eevik
Wielka szkoda, że zapisy są niedostępne...
Gawi
Widocznie PGE nie chce płacić za to
elik
i dlatego, na wszelki wypadek, wstawiłam post
elik
Czajnik odleciał
Fajnie, że Czajnik w końcu nas uraczył swoją obecnością przy kamerach 😄Mi z przedpołudnia mignęło powiadomienie na telefonie z FB z grupy FF i już mnie to ucieszyło, że nam się chłopak pokazał. Wiosna u sokołów coraz bliżej, takie przedwiośnie można rzec 
92 Views
92
Jest Czajnik
104 Views
104
Amika
Parę minut po jego odlocie przyleciała Wrotka. Poskrzeczała i odleciała https://www.facebook.com/share/v/19iqAtKsBq/
świetna wiadomość.....😆 fajnie na niego popatrzeć,   sezon. lęgowy juz prawie za rogiem 😁
Misio779
No wreszcie, bo długo go nie było 😃   i 10:04 poleciał.
https://zapodaj.net/plik-bLAxfCFiTO
Amika
Tyle nagrałam po Twoim info https://www.facebook.com/share/v/1AnZGjeULJ/
Ktoś był na poręczy, tylko tyle złapałam   https://zapodaj.net/images/611086c78e4b8.jpg
85 Views
85
To Wrotka. Jest film na Fb FF.
A filmik z przekazaniem łupu rewelacyjny brawo brawo brawo dla autora 😍🤩
96 Views
96
niza
Nooo Ati mistrzostwo 💗
More