Od kilku dni , temat kopulacji , jest szeroko komentowany na większości podglądów, jestem ciekawa jakie postępy w tym zakresie ma para z Wrotkowa ? Myślę, że jest ok 🤩przecież nie wszyscy lubią być podglądani 😉 balkoników, galerii, zakamarków na kominie przecież " ci u nich dostatek " ........🙃
Taak, myślę, że wszystko idzie jak należy. Oni chyba "tych rzeczy" nie robią przy budce, tak jak inne pary. Z tego co pamiętam, to dwa lata temu chyba w ogóle nie widać było zalężania, a pisklaki były. W zeszłym może z jeden raz na poręczy przez chwilkę Czart zadziałał. Tak więc jesteśmy dobrej myśli 😊