Display: All
Randka w budce :)
155 Views
155
an_ty
-Gdzie żarcie?
-A gdzie jajo, hę?
an_ty
Chyba go pogoniła po żarcie :D
IzaEs
No i Czajnik zwiał 😉
IzaEs
Ale długo rozmawiają 😊
Wrotka w budce, podziwia okolicę..
119 Views
119
Lea12!
Mogłaby zacząć podziwiać złożone jajka🤔😁
Coś czuję, że w tym sezonie albo będą późno jajka, albo wcale :
22 a Wrotka w budce się krząta 😉
167 Views
167
Jajek w tym roku może nie być, wszystko szło dobrze dopóki ktoś nie postanowił posprzątać posprzątanej budki. Wrocia już miała duży dołek ( nie został zrobiony nowy) , teraz musi zaczynać od nowa, pióruje nawet prezenty wewnątrz co nigdy nie miało miejsca. Obejrzałam filmiki na you tubie z poprzednich lat i się tak nie zachowywała, zawsze utrzymywała czystość w gnieździe aż do pojawienia się pisklaków. Teraz nawet nie zwraca na to uwagi. Czy fachowcy widzą różnicę w jej zachowaniu? Bo dla mnie jest spora chociaż śledzę od zeszłego roku ale na szczęście na yt jest dużo materiału do porównania z poprzednich lat. Niestety, ale według mnie sprzątanie budki w środku toków tak nieprofesjonalnie przyczyniło się do tego, że teraz jeszcze Wrotka nie zniosła jaja i być może nie zniesie. A teraz możecie mnie zlinczować i pisać, że fachowcy wiedzą najlepiej. Jak widać fachowcy też powinni się bardziej przyłożyć
152 Views
152
OlaOlszowska
I nie martw się, nikt Cię tu nie zlinczuje, to nie ta grupa 😉
niza
Na przykład w Toruniu też dopiero co było sprzątane gniazdo. Zobacz tam ile jest obecnie jajek. Sprzątanie nie ma nic do rzeczy. Tutaj rolę odgrywają hormony, instynkt i jak przyjdzie pora na jajka to nie ma zmiłuj, musi gdzieś złożyć. Posprzątane gniazdo sokołów w tym nie przystopuje, nie ma po prostu takiej możliwości. Wszystko jak na razie idzie książkowo. Wrotka nie jednokrotnie piórowała jedzenie w gnieździe więc nie wiem skąd takie wnioski. Spokojnie, nie ma co wybiegać w przyszłość. Zupełnie czymś normalnym jest, że sokoły nawet na początku kwietnia składają pierwsze jajka więc póki co jest wszystko jak najbardziej w terminie.
Wieslawa42
pozwólmy działać naturze, ona doskonale wie jak i kiedy znieść jajko, już tu gdzieś czytałam , ze Wrotka składa pierwsze  jajko w drugiej połowie marca , więc czekamy.
A w Łodzi? Też posprzątane późno i jajek nie ma ;)
Antonówka
W Łodzi Afrodyta w ubiegłym roku prawie jako ostatnia zniosła. Jej się ogólnie nie spieszy 🙄
Iwona65
Dzięki niej i Veolianowi mieliśmy dłuuugi sezon 🤣
😆
Piórowała jak już małe były. Owszem. Ale przed złożeniem jajek robiła burdel w gnieździe? Przecież ona się inaczej zachowuje
Iwona65
Koszalin-  gruntowne sprzątanie 8.03, zniesienie 11.03. Ale to już wypróbowany partner. Nie tak jak Czajnik. To może być jednym z elementów opóźniania
Nooo Wrociu, proszę nam dzisiaj złożyć jajko, my tu wszyscy w oczekiwaniu przed monitorami lub telefonami 😅
126 Views
126
Wrotka i Czajnik na miejscu. Trwa dyskusja :) Może o to gdzie puścić młode do szkoły ;)
171 Views
171
Mamy randke Edit: Czajnik już uciekł 🤣
163 Views
163
Wrotka układała w budce kamyszki, teraz od dłuższego czasu siedzi w jednym miejscu....jest chyba przy nadzieji 😂
171 Views
171
Lili
😉😃
eevik
Przy nadziei to my jesteśmy 😂
Wieslawa42
jest w budce , w dołku , nadzieja nr 2😂😂
Wieslawa42
🤣🤣
niza
🤣
raf
Wrotka w środku
139 Views
139
Czajnik od dłuzszego czasu w budce, dołkuje , nawołuje Wrocię a Ona nie przylatuje.
155 Views
155
Czajnik z całkiem dużym prezencikiem . Wrotka piórkuje z budce.
.
149 Views
149
Agness50
Ciekawe czy doczekamy jajek 🤔
Bożka
Wydaje mi się, że to mógł być kwiczoł.
Czajnik przlecial z prezentem, Wrotka przyjeła go i odleciała. 
On teraz na progu, wypatruje za wybranką.
161 Views
161
Wrotka siedzi na progu budki
165 Views
165
Yvone
15:05 siedzi dalej
16:30 siedzi w budce, może jakieś jajo Wrotka? 😆
Wrotka na kracie
154 Views
154
Najpierw go opychała, a teraz ciągle na niego czeka.
Spotkanie. Edit: błyskawiczne, Czajnik szybko się ulotnił.
132 Views
132
More