Display: All
Wczoraj do nocy Zdenkę nagrywałam, a ona rano o 9-tej zniosła. 🥚🥚🥚
178 Views
178
Gawi
No ja nie wiem, co Wy chcecie od Zdenki, pretensje do transmisji, ze jest taka a nie inna
Terka
Zapisów nam brakuje. Fakt.
Daszka
Fakt! Powinni o lepszych porach nadawać😂.
Gawi
Myślę o YT z cofajką, jak mają ci, co chcą coś znaczyć na tym ptasim rynku
Daszka
A to już inny temat naszej miłej retro stronki;). Ale tutaj nam raczej chodzi o przyłapaniu na zniesieniu w czasie rzeczywistym🙂.
Gawi
Żadna transmisja na żywo, nie jest tak naprawdę czasem rzeczywistym. Zawsze jest to jakieś opóźnienie czasowe, zanim dotrze do odbiorcy
Misio779
😂
Daszka
One właśnie są takie podłe😅. Ja od rana czekałam i oczywiście jak tylko wyszłam na spacer z psem, no to pyk!😆.
Iwona65
Bo to złośliwe ptaki są
ciekawe kiedy czwarte?
Terka
Co najmniej za 52 godziny, albo dużo później ;)
113 Views
113
Lea12!
Jajka wciąż dwa
Misio779
Ale nie tutaj. Tu pierwsze jajko w nocy i Ksenia z Barlinka 😁
7:49 Borek pełni obowiązki
93 Views
93
Jest Boruś !!!!!!!!!
87 Views
87
Wieslawa42
i juz go nie ma 😏
Zdenka w końcu poleciała jajka same Borka Brak
71 Views
71
Nie ma 3-go jajka
70 Views
70
Zdenka woła od godziny Borka
69 Views
69
raf
W Batlinku jest jajko
72 Views
72
W Barlinku jest sokół o 1:45. Prawdopodobnie to samica, gdyż jest w słusznej pozycji 😃 (🥚?)
67 Views
67
23:39, w Trzebieży sokół śpi na obręczy z głową w piórach 🙂❤️
69 Views
69
Misio779
Tajga 😃
23.00 -Zdenka ..pogodą .. sponiewierana , ale na pewno ...da radę ...
64 Views
64
jur
jur
Nadal nie mogę rozgryźć co to za sowa odzywa się w Dolinie, puchacz, czy uszatka ?
69 Views
69
Zdenka nie ogrzewa jajek, jest w pozie do zniesienia kolejnego 😊
84 Views
84
Daszka
Jeszcze o dobrych kilka godzin za wcześnie dla niej🙂. To będzie raczej obserwacja dla tych, co spać nie mogą😉.
Daszka
A właściwie nawet bardziej dla tych, co jutro rano nie pracują🙃.
niza
Zdecydowanie ta druga opcja ;)
Tajga od 18:30 obecna 😀
91 Views
91
Trzebież sokół na krawędzi gniazda 😊
79 Views
79
More