No to jak pochwaliłam wcześniej Fibera. To teraz słabiutko. Samica wyleciała kilka minut temu, jego nie ma a budkę śnieg zasypuje. Widać jeszcze suche miejsce, które zakrywała samica
Z imionami, to różnie bywa. Czasami załogi same tylko u siebie organizują konkursy, np Dobra/Emitel, czasami jak np Reda, Koszalin organizują konkursy ogólnodostępne, ale u siebie, a czasami peregrinus organizuje konkursy. Wszystkich obowiązuje "wykaz zwycięskich imion" - (po prawej stronie boksika, konkursy)
Ona wróciła trochę wcześniej najedzona, później przyniósł jej prezent, a ten wzmiankowany to rzeczywiście malizna. Nie mogła go dziobem wygrzebać spod swoich paluchów. 🙃
Rzeczywiście na zrzucie niewiele widać bo mały rozmiar, ale myślałam, że kuprem nakryła. Szkoda, że nie widziałam tej sytuacji. W tym roku Fiber jest dla mnie najbardziej samcem nr 1 😍
Czyżby Fiberowi udzieliły się Skierkowe zwyczaje? Co wejdę na podgląd, to jajko same, a Fiber siedzi na progu. Wiem, że jeszcze czas na inkubację, ale mógłby się choć trochę postarać.
Ja też się nie upieram . Ale sęk w tym, że mi wcześniej wyszło to zniesienie 😕 Obejrzyj i oceń. A niestety mi kręciło w czasie o którym Ty pisałaś i nie mogłam porównać . Mi wychodzi 8.47 https://youtu.be/OuLxFtK1Zms?si=dvnTIPb1u2zNS53z