Display: All
Forest
155 Views
155
MK
Czy w Trzebieży są dodatkowe kamery ?
139 Views
139
Iwona65
Ja to tego pytania nie rozumiem. Jest podgląd,  widać jaki jest. Czy jeszcze jakieś inne masz na myśli?
MK
Na stronie Stowarzyszenia Na Rzecz Dzikich Zwierząt Sokól jest na to gniazdo inne ujęcie , więc  stąd moje pytanie .
Justa
Ujęcie na stronie stowarzyszenia jest z drugiej kamery. Na podglądzie jest cam1 cam2.
MK
Ok, dzięki nie zauważyłem że są dwie kamery , przedtem była chyba tylko 1 ?
6:23 wraca Zdenka, a Borek fruu ( czyli to on ostatnio tulił 4 jajeczka w zimowej scenerii...)
117 Views
117
W gnieździe wokół Zdenki pierzynka ze śniegu....
112 Views
112
Efa
Efa
18:30 4. jajko Zdenki?
146 Views
146
raf
Jeśli tak to jest bardzo precyzyjna w tym sezonie 2x57.5h i 58h- takie odstępy
raf
Jest i Tajga na konarze
119 Views
119
IzaEs
Jest nadal i buja się 🥰
Zdenka niedługo może znieść czwarte jajo. Czekamy.
95 Views
95
O 17.30 jest Borek na zmianie.
Jeśli ma być czwarte jajo to jeszcze poczekamy.
Efa
Efa
18:00 zmiana
Iwona65
On się może identyfikuje jako samica 😉 i chce znieść
Zastałam Borka na jajkach. 9:45
112 Views
112
Zdenka właśnie przegoniła Borka :)
83 Views
83
raf
Tajga nad gniazdem śpi
116 Views
116
raf
A w Barlinku jajko w podczerwieni się prezentuje  pod opieką rodzica
112 Views
112
18:34 Tajga nurkuje w mchu
117 Views
117
Widzieliście co w Lublinie?
112 Views
112
raf
Tajga przy gnieździe
148 Views
148
W Dolinie 🥚🥚🥚 samotne 🫣
190 Views
190
More