Display: All
Tajga leży w gnieździe
153 Views
153
Lili
😉
monikam54
Bo ona wysiaduje szyszkoła 😂
potwornicka
😂😂😂
Daszka
🤣
Forest często odwiedza gniazdo i pracuje nad dołkiem
128 Views
128
134 Views
134
Forest dołek poprawia
131 Views
131
Baszka
Odleciał
I zrobiła nas w "jajo" Tajga - poleciała, a jajka jak nie było tak nie ma 😆
111 Views
111
Trzebież 9:43 nie ma jeszcze jaja.
Godz 10:12 Tajga wyszła z dołka i odleciała. Forest nawoływał gdzieś niedaleko.
111 Views
111
Baszka
Tajgi już nie ma i jajka też
monikam54
W tle słychać Foresta 😀
Oj chyba będzie jajo ;)
89 Views
89
Powiedziała, pomyślała, i nie ma jaja
9:12, Tajga siedzi w gnieździe, może zniesie jajko 😀
96 Views
96
o ho, Tajga w dołku
114 Views
114
powsinoga
😂
elik
jak przyleciała i się mościła do dołka wpadła szyszka, może Tajga myśli, że siedzi na jajku ?🤔
Misio779
Też to widziałem i tak samo pomyślałem 😆
Daszka
No dobrze dopasowana do dołka😄, więc mogłaby się już przestać zastanawiać i zrobić z niego użytek.
Misio779
Póki co to na razie szyszkę wysiaduje 😆. Wcześniej Forest był, kopał dołek po raz kilkusetny 😂, za kilka minut Tajga przyleciała, było o 5:41 krótkie spotkanie i dołek poprawiła. Tak tam jest zawsze. Jedno kopie, drugie poprawia i tak w kółko 🤣
https://zapodaj.net/plik-o8O3qMrcPq
Daszka
Mają po prostu inny gust w kwestii wystroju wnętrz😆.
Zdenka znowu śpi na słodziaczka😍
https://zapodaj.net/plik-SOD4tvAQX1
100 Views
100
22:42, Tajga siedzi na poręczy, śpi z głową w piórach 🙂❤️
85 Views
85
Tajga robi porządki w gnieździe.  Trochę posiedziała, znowu coś poprawiła, teraz poprawa piórka
122 Views
122
15:36. Piękny Forest na obręczy
136 Views
136
142 Views
142
powsinoga
Wnusia odwiedziła dziadków 😳
niza
Super, zawsze to miło jak się nam ktoś pokaże na kamerach, wiadomo, że żyje :) Nie wiedziałam, że córka Bory dostała plecaczek, fajnie :) To znaczy dla Zdenki i Borka to wręcz przeciwnie.
elik
nic by się nie stało, sokoły nie atakują piskląt
Inspe
Nie atakują też jajek
daro40-40@o2.pl
Ciekawe jak młode by były?
Iwona65
Ciągle się tam użerają z bielikami , jeszcze tego om brakowało.
raf
5 ED z 2023, wnuczka Borka i Zdenki,córka Bory (fotopułapka Ciućka)
Dolina Baryczy, 13:16 wizyta gościa z plecaczkiem
https://zapodaj.net/plik-M3DksqLGhp
115 Views
115
More