Display: All
Od Amiki 9 dni temu 
http://www.peregrinus.pl/pl/spolecznosc/post/332008
75 Views
75
Kwidzyn, w gnieździe są tylko dwa jajka, wczoraj wieczorem były jeszcze trzy.
72 Views
72
Lili
😪
Inspe
Wielka szkoda każdego jajka.
Inspe
Widać , że kamienie odkryły podłoże, czyli  jajka leżą bezpośrednio na dnie( płyta, deska? ) Czy to może być przyczyną?
Gawi
Widać dno, Wrotka też lubi takie głębokie dołki i kruszywa też ma niewiele, jak Kwidzyn
Kwidzyn i reszta pakietu Orange  ma problem z transmisją.
110 Views
110
Kwidzyń, jajka same.
94 Views
94
buber
Już nie. Fiber zasiadł.
Samica zaatakowała pustułkę.

https://youtu.be/zTATzAUEKro
91 Views
91
Lili
Pewnie szukała miejsca do gniazdowania 🤔
Pustułki mają już jedno gniazdo na Kwidzyńskiej katedrze w okiennicy katedry
Fiber siedział na jajkach, przyleciała o 9:17 Fiberowa na zmianę, a on jeszcze przez minutę siedział i nie chciał zejść 😆. Zszedł w końcu, ale był bardzo niezadowolony 😬
https://zapodaj.net/plik-7brUcvRRLE
66 Views
66
Będzie więcej jajek u nas w Kwidzynie czy to już koniec?  Wiemy może kiedy przewidywane jest wyklucie się 1 jajka
59 Views
59
Iwona65
Liczymy na to, że będzie więcej. Może nawet dzisiaj w nocy lub jutro rano
Prędzej dzisiaj wieczorem lub nawet w nocy. Poprzednie znosiła w odstępach 61-63 jakoś
Fiber grzebie w tym dołku jakby dopiero na zniesienie go szykował. Już drugi raz dzisiaj widzę jak targa jajkami. Oby któregoś nie uszkodził https://zapodaj.net/images/a133b272fa0d8.jpg
84 Views
84
1 Bookmark
1
raf
jest  pokazała 13:22
57 Views
57
Amika
Zniosła o 13:15
raf
Kwidzyn... będzie trzecie chyba
53 Views
53
raf
Minęła 56 godz od drugiego jajka.
54 Views
54
Powinna mieć kolejne dzis lub jutro jeśli ma mieć kolejne
Fiber dostarczył śniadanko
98 Views
98
Fiberowa zniosła 2-gie jajko o 23:37, pokazała kawałek o 23:41:10 https://zapodaj.net/images/3ff12fda09be8.jpg
99 Views
99
Iwona65
A zobacz kiedy jest pierwsze info na forum o nowym jajku🥺
Amika
Zobaczyłam ...
Dziś w nocy nasza Kwidzyńska dama kręci się I kręci I przesówa to jajko co chwile
76 Views
76
Fiberka niedawno wróciła do gniazda i siedzi na jaju. Dobrze że dołek w głębi i śnieg nie zasypuje.
77 Views
77
More