Display: All
Ciekawe co tam u Ziuty ? 😆
304 Views
304
Lili
🙂😃
🤣
hehehe wiedziałem, że tak będzie
Wieslawa42
niech sobie lata daleko od Lublina 😀
.......np. po Dolnym Śląsku,  kominów ci u nas dostatek 😁 taką dorodną ,  młodą samicę chętnie na żywo pooglądałabym w Wałbrzychu..  no , ale nie była to szczęśliwa miejscówka dla sokołów.......może czas odczarować to miejsce ...🤔
Wieslawa42
😀😀😀
Wieslawa42
o tak, gdy tak można było współrzędne na Wałbrzych jej przekazać 😀
Malsi zadała pytanie: https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/lublin/30946-sokol-wedrowny-pge-ec-lublin-2025?start=240#313216 

Malsi, nie martw się, Wrotka wie, co robi 🙂 Sokoły wędrowne zaczynają inkubację jajek od zniesienia przedostatniego lub ostatniego jajka, po to, aby pisklęta kluły się w jak najkrótszych odstępach i nie było dużej różnicy między nimi. Daje im to takie same szanse na początku życia.
248 Views
248
Misio779
O 21:15 Wrotka na jajku, a pamiętamy jak Zazamka pierwsze jajko zniosła to wogóle nie wysiadywała tylko stała obok jajka i wyglądała jakby się zawiesiła i też dużo głosów było, że coś jest nie tak, a po zniesieniu drugiego jajka zaczęło się wysiadywanie i od tej pory cały czas kiedy tylko wejdę na podgląd we Włocławku zawsze jajka są okryte 😃
raf
Brawo Bożka. Bez spiny i ze spokojem  dokształcony(a) nowy FF. Klasa
237 Views
237
Spryciarz z tego Czajnika
Bożka
Pięknie Czajniczku, ćwiczenie czyni mistrza 🤗❤️👍
Udało się! Usiadł na moment 😁
202 Views
202
niza
Ale on tym jajkiem jeździ po podłożu. Dobrze, że tam jest tyle tego pierza i drobne kamyczki. Jakby były takie kamienie jak np. w Kwidzyniu to już by było po jajku.
Wrotka wiedziała co robi piórkując w budce 😆
niza
O tym samym pomyślałam, jakby to przewidziała 😁
Jak on siedzi i zerka na jajo 🥹😊☺️😁
170 Views
170
Przynajmniej próbuje....
185 Views
185
Czajnik na jajku
178 Views
178
Czajnik próbuje zasiąść na jajku.
159 Views
159
niza
Noo już prawie, prawie mu się udało 😅
Czajnik próbuje usiąść na jajku. Wrotka go przyprowadziła i teraz pilnuje. Niestety uciekł jak zwykle, ale przynajmniej próbował.....
259 Views
259
Czajnik jakby nie potrafił normalnie wyjść. Zawsze wyskakuje jak z procu 🤣
Spotkanie.
236 Views
236
niza
Wrotka chyba mu tłumaczyła co i jak robi się z jajkiem/jajkami. Że trzeba usiąść, okryć, już było blisko, nawet turlał pod siebie, ale nie wytrzymał i uciekł. Jest już jakiś postęp 😉
....nauczą się chłopaki,  i Hrabia i Czajnik 😊  przecież nie od razu się Frankiem zostaje ..💞
I Frankiem, i Czartem 💔💔
niza
O to to, święte słowa 😉
Czajnik przyleciał do jajka 😊
221 Views
221
Coś puknęło dość głośno i wyleciał, aż się zakurzyło :P
niza
Ale wystrzelił z budki... zrobił taki podmuch, że to pierze prawie przysłoniło jajko.
Otulił jajko puszkiem ❤️
Czajniczku🥰, juz po 10.30 , śniadanko nr 2 by się przydało,
211 Views
211
Lila
Właśnie dostarczył 🙂
powsinoga
Drozd śpiewak wjechał na stół 😂
Wieslawa42
posłuchał jest śniadanko
adi
adi
Wrotka Brawo, jeszcze ze dwa by się zdało
168 Views
168
WOWW !!!!!!!!!!! Jajko !!! Wrotka jesteś Wielka !!!!
261 Views
261
Inspe
Ja się dopiero teraz dowiedziałam. Jestem przeszczęśliwa, Wrotka jest niesamowita.
Ja myśle, że Wrotka chciała nam jaja zrobić na prima aprilis ale nie dała rady już tyle wytrzymac
😂🤗
Inspe
Wrotka❤️🍀🥚🍀💚 Lublin gratulacje🌹🏵🪷🪻🌷🌼
Czajnik dostarczył śniadanie ❤️🙂
247 Views
247
More