Display: All
Ale tam wieje!
204 Views
204
Lila
To prawda, dzisiaj jest bardzo wietrzenie
U Wrotki już czas na drugie 🥚 minęły 62 h od pierwszego 🙂
233 Views
233
ewelin2212
Jest drugie 🥚
Wrotka I Czajnik to celebryci. Wczoraj i dzisiaj o nich w Zetce wspominali.
niza
Ja piszę, że już czas a ona siada w progu 😅
😄
Czajnik grzeje 😆🥚
197 Views
197
Joasiawrz
Skoro zatrybil jak grzać to mam nadzieję że wcześniej jednak nastąpiło zalezenie..
...na pewno było  😉niby  dlaczego kopulacja ma się odbywać przy budce ?  ..bo my tak chcemy ?  Czajnikowscy mają do dyspozycji ,   na kominie - 100 innych miejsc  😜
6.45 parka przyleciała, Wrotka dostała śniadanie a Czajnik od razu zwiał, no i teraz piórowanie w budce sie zaczyna :)
200 Views
200
Czajniczek super tata. A mam pytanie, skoro są odzyskane plecaczki/nadajniki po Shani i Borowym to one zostaną założone tegorocznym pisklętom? Uważam, że tak powinno być. W końcu zrzutka była dla Lubliniaków.
192 Views
192
tiga8
Nadajniki mogą dostać inne młode nie koniecznie z Lublina, tak zawsze było, zbiórka była przez Stowarzyszenie ,składali sie FF i to Stowarzyszenie zdecyduje kto je dostanie.
Iwona65
A ja uważam,  że niekoniecznie. Zrzutka była przeprowadzona przez Stowarzyszenie, składali się wszyscy FF i pisklęta lubelskie dostały wtedy nadajniki . W tym roku można założyć nadajniki pisklętom z jakiegokolwiek innego gniazda.
Wrotka śpi i sobie śni 🤫🌜🌃
185 Views
185
Czajnik z prezentem
222 Views
222
elik
Wrotka nie wzięła ale jak się nagadała🙄
Czajnik na jajku , Wrotka na podeście 😊😁
205 Views
205
anca1
Czajniczek
Brawo Czajniczku. Coraz lepiej ci to idzie.
178 Views
178
Czajnik to ujeżdża to jajeczko😁
Chyba drugie jajo się zbliża
228 Views
228
OlaOlszowska
Bardziej gdzieś koło jutrzejszego poranka można się spodziewać
Podejrzewam że te dwa cwaniaki się sokolą poza domem🤣
😆
212 Views
212
A co mają robić jak ich ciągle banda zboczeńców ogląda 🤪😂😂😂
Wieslawa42
niech się sokolą , wielkokrotnie😂
Długo tak jajko  może zostać bez ogrzewania?
198 Views
198
Może właśnie zajmują się produkcją kolejnego 😁
😉
Bardzo dobre wyjaśnienie jest we wczorajszym wpisie Bożki z godz 18.11 dla Malsi
Wieslawa42
Spokojnie  wszystko zgodnie z natura . Wrocia doskonale wie kiedy ogrzewać a kiedy pozwolić na samotność w dołku.😊
Tata Czajnik na posterunku
233 Views
233
Mam nadzieję, że to jajko ma wystarczająco twardą skorupkę 🙄
Czajnik z dostawą dla Wrotki, pojawiła się też i ona.
220 Views
220
monikam54
A ja się wzruszam jak on zasiada na tym jajeczku 😍🥹🥹🥹
niza
Trochę ćwiczy siadanie na jajku.
Książę zasiadł haha
niza
O matko, faktycznie, wracam do komputera a ten siedzi 😁💗 Jajko mu trochę wystaje, ale cóż, ważne, że się udało usiąść 😁
Bożka
Jest świetny 😃❤️
niza
Czajnik przy jajku, znowu coś tam sobie do niego gada.
raf
Sokół we mgle
191 Views
191
More