...na pewno było 😉niby dlaczego kopulacja ma się odbywać przy budce ? ..bo my tak chcemy ? Czajnikowscy mają do dyspozycji , na kominie - 100 innych miejsc 😜
Czajniczek super tata. A mam pytanie, skoro są odzyskane plecaczki/nadajniki po Shani i Borowym to one zostaną założone tegorocznym pisklętom? Uważam, że tak powinno być. W końcu zrzutka była dla Lubliniaków.
Nadajniki mogą dostać inne młode nie koniecznie z Lublina, tak zawsze było, zbiórka była przez Stowarzyszenie ,składali sie FF i to Stowarzyszenie zdecyduje kto je dostanie.
A ja uważam, że niekoniecznie. Zrzutka była przeprowadzona przez Stowarzyszenie, składali się wszyscy FF i pisklęta lubelskie dostały wtedy nadajniki . W tym roku można założyć nadajniki pisklętom z jakiegokolwiek innego gniazda.