Display: All
23:26, Tajga w gnieździe 🌞❤️
130 Views
130
21.58 (GMT+2) - był atak "kogoś" na Tajgę ok 1s. , w wyniku którego Tajga z obręczy gniazda zeszła do "okopów" - do środka gniazda .
😮
132 Views
132
Lili
😒
Smokva
Puszczyk 🤯
Osz tyyyy niedobry puszczyku 😡👺😡 Zostaw naszą kochaną parę w spokoju!!!!😣😣😣
127oskarALFA
...a może w tym ataku tkwi "tajemnica Tajgi ".......?
Dolina Baryczy - dwa jajka w pułapce.
https://zapodaj.net/plik-1j06xL1n2l
140 Views
140
monikam54
Matko ! Ale one chyba nie wypadną tam na dół ? Coś jest jeszcze pod spodem ? Kiepsko to wygląda...
Lili
🤨
😲😲 Ło matko i córko 😵 Nie wygląda to dobrze 🤥 Czy była już kiedyś podobna sytuacja? Może jednak nic im nie grozi? Było zbyt mało podściółki? Proszę, uspokójcie mnie, bo chyba dzisiaj nie zasnę 😒
Forest na krawędzi gniazda
100 Views
100
Forest na obręczy gniazda , kosmetyka piór  - u elegancika musi być 😀
166 Views
166
Lili
Smokva 😉🙃
..było króciutkie spotkanie .
..gdy pisałam Forest uciekł. W dołku Tajga
Smokva
A może Tajga po polsku nie rozumie i trzeba do niej w ojczystym jezyku 🤔

Unsere liebe Tajga, gib uns ein Geschenk und eine Überraschung. Bitte!!!
potwornicka
😂👍
...kto ją tam wie  😂 może wysłucha Twojej prośby i  zrobi nam prezent - niespodziankę 🤩
12:25, Tajga w gnieździe😀
130 Views
130
Tajga o 12.25 mości się w dołku
116 Views
116
G.9:47 Tajga w gnieździe
G 10:27 już jej nie ma
133 Views
133
Lili
👍🏻👌🏻
Inspe
Vega, ja nie zawsze widzę obrączki. Patrzę na postawę, zachowanie, głos , śliniak Foresta, Tajga ma grzywkę nad woskówką, a Forest nie ma jeszcze grzywki. Inny kolor powłok górnych.
Domyślam się i podziwiam wiedzę i spostrzegawczość😊 Ja rozpoznaję dopiero, gdy widzę oba sokoły. I tak mam w każdym gnieździe. Ale i tak kocham je wszystkie 🥰
11:45 W gnieździe sokół🙂 Jednak nie umiem odczytać obrączek, więc "melduję", że gniazdo strzeżone 🙃
Forest na obręczy 🌞❤️
91 Views
91
W Trzebieży ktoś siedzi na konarze, widać ogon 🙂❤️
91 Views
91
20:00, Forest na obręczy
107 Views
107
A kto się teraz mości w gnieździe?
Forest się kołysze ;)
Vega, dziękuję Ci za komplement. Mam głęboką nadzieję, że nasi 🌷PREZESI 🥰🌷
wymyślą coś dobrego dla tych dwojga sokołów z Trzebieży. Może oni nadają się coraz lepiej na  " rodzinę zastępczą" , a może trafią do nich jajka z innego gniazda?
107 Views
107
monikam54
Też liczę , że może coś się uda w tym temacie. 
No cóż pozostaje czekać 😊
Gawi
Z tego co mi wiadomo to samice raczej nie siadają na cudzych jajkach
Gawi
Ostatnia adopcja kiepsko skończyła się dla ich jedynaczki. Może ich jeden maluch miałby szansę.
Inspe
Gawi, może miałby, a może nie. Mam nadzieję, że każda adopcja jest głęboko przemyślana, a my możemy tylko mieć nadzieję. To był ciąg jakichś nieszczęśliwych zdarzeń.  Nie wiem dokładnie czy to było to świństwo pochodzące od  ludzi, ale obecnie też panują różne wirusy w naturze, a 5 mln kurczaków hodowlanych trafiło do utylizacji z powodu wirusa grypy ptaków.
Gawi
A Siekierki i Skalski & Pegaz
Inspe
A ja o podrzuceniu kolejno do Gigi i Franka
Inspe
Przecież wykarmili Skalskiego!!!  Potem przegrał w walce o terytorium i o samicę z Frankiem!!!
Gawi
Ale ja piszę o Siekierkach, które ich nie przyjęły!! Dopiero potem trafili do Frania💔
Gawi
Oj czyżby?. W Dolinie wystarczyła różnica w wieku młodych B&Z, a  tych w klatce i już się nie sprawdziło
10:08. TAJGA leży w gnieździe_ jeszcze
10:49 Zaglądam  i już pusto
91 Views
91
Samica w gnieździe w Trzebieży. Na cam 2 widać, że to nie gniazdo się buja, lecz kamera. Na cam 2 gniazdo stabilne.
88 Views
88
Iwona65
Kam. nr 1 jest na sąsiednim drzewie i stąd widoczne bujanko. Kam. nr 2 jest przy gnieździe i ,, pracuje,, synchronicznie z gniazdem
Efa
Efa
Trzebież - 22:32:57 dziś cam2 słychać puszczyka
97 Views
97
More