Display: All
Może przyjechali dołożyć ściółkę do gniazda
170 Views
170
OlaOlszowska
Teraz jakby duchy wyją 😅
Efa
Efa
I muszą najpierw zebrać :)
Efa
Efa
No jakaś akcja jest
Wieslawa42
oby , bo wyrażnie ktoś włazi na drzewo
monikam54
Kurde ale z dzieckiem ? No bez jaj...
Nela
Możliwe, nie wszyscy mają opiekę dla dziecka dostępną 24h
Amika
Tam słychać było kobietę, więc dziecko chyba ma opiekę
W Baryczy słychać ludzi z krzyczącym dzieckiem. A Zdenka się denerwuje i krzyczy....🙁
157 Views
157
Zdenka wystraszona wyskoczyła z krzykiem z gniazda !
😡
154 Views
154
Efa
Efa
Teraz w gnieździe, ale jajek nie grzeje, zdenerwowana obecnością ludzi
Wieslawa42
co oni tam robią ,  jakieś świsty słychać
18.14 spotkanie z Forestem . Bardzooo krótkie 😁
147 Views
147
w dolinie słychać szczekanie psa.
135 Views
135
monikam54
Faktycznie jakieś dziecko słychać 😱🤬
Ja jakieś dziecko słyszę co krzyczy tata😤
Wieslawa42
i dzieci.
Dolina Baryczy. Borek wyciągnął dwa jaja z dołka i teraz żadne nie jest w zagłębieniu, tylko pewnie znowu wpadną. 18.14 jest Zdenka.
110 Views
110
Tajga w dołku
111 Views
111
Juz tylko jedno jajko w dołku pomiędzy listwami, ale ściółka się zsuwa, więc jest nadzieja, na wydostanie tego jajka przez sokoły. https://zapodaj.net/images/57a9fe766146b.jpg
108 Views
108
monikam54
Ufff👏
Wczoraj dwa jaja utknęły w szczelinie w gnieździe, a teraz utknęły trzy jaja.
Zdanka zrezygnowała z wykluwania się części jaj, a Borek próbował je wydostać.
Obawiam się, że w tym roku w tym gnieździe może być tylko jeden lub dwa ptaki poza gniazdem. Jaka szkoda!
😢
115 Views
115
Lili
🤔
Inspe
Ta szpara to jest centralnie środek konstrukcji gniazda. Nawet nie chcę myśleć, co może się przytrafić, gdyby jednak wszystkie pisklęta wykluły się i jak jajka też utknęły w tej niecce.
To okropne!
niza
Na ostatnim filmiku na forum wyglądało, że udało się jedno wydobyć z tej szpary.
Wieslawa42
też mam takie wrażenie, nie odpuściła by tak łatwo, tym bardzie , ze obserwwałam ja i Borka jak zawzięcie próbowali je wyciagnąc . Potem juz nie widziałam.
Tajga dalej w gnieździe
115 Views
115
Coś należałoby zrobić w Dolinie, te jajka się blokują między kawałkami kory, Zdenka ani Borek sobie nie radzą z przesunięciem ich i uwolnieniem  z pułapki.
114 Views
114
Mam nadzieję, że pewne rzeczy są promowane i mam nadzieję, że zobaczę dalszy rozwój
monikam54
Kiedyś pamiętam ,że ktoś tu pisał że jak coś się dzieje to żeby SMS pisać na ich numer , bo oni nie zawsze mają czas żeby zaglądać na podgląd albo czytać komentarze.
Inspe
Trzeba zgłosić do admina. On może nie czytać komentarzy tutaj.
Dolina Baryczy. Jedno jajo nie jest ogrzewane. Po zmianie ułożenia ciała widać, że problem dotyczy dwóch jaj.
95 Views
95
Teraz jest to 3
paula22
nie jestem pewna ale mam wrażenie, że dwa jajka nie są ogrzewane
Jest Tajga
89 Views
89
Jest zmiana😁😁😁
113 Views
113
jolajola
czy obawa o Borka była niepotrzebna, ufff
Lili
👍🏻
monikam54
Uff❤️🥹
elik
uff...👍
Antonówka
Ponoć Borek nie pokazał się od 13. Gdyby przyleciał dajcie znać proszę
124 Views
124
Jesteście kochane, dziękuję 😘😘😘😘
Inspe
8:50 drugi raz Borek leci za kimś, jajka bez opieki
Borek! :)
Kto siedzi teraz?
monikam54
Pokazał się ?
More