Display: All
Czajnik z kolacją, postał na kracie, żarcia nie dał i poleciał.
221 Views
221
Wrotka się uruchomiła z ciokaniem, w tle gdzieś tam słychać Czajnika.
199 Views
199
niza
Wrotka nie głodna, podziękowała. Może zje później albo już jutro.
niza
No i jest z jadłem dla Wrotki.
Jajka same
203 Views
203
Wieslawa42
już nie
już nie
Jajeczka same. Wrotka opuściła gniazdo.
😮
191 Views
191
ewelin2212
Wróciła spowrotem na jajka
Jest Wrotka
206 Views
206
Lili
😉🙂
niza
Dobrze, że mnie nie było do tej pory, bo już znowu bym się stresowała, że jej tyle nie ma.
Bożka
Ona normalnie wpada znienacka i sprawdza, czy Czajnik ... siedzi 😏😁
😆
Przyleciała, cioknęła "no, złaź z tych jajek wreszcie" i Czajnik wreszcie ustąpił 🤪
......Wrotko , jednak potrafisz jak nikt , budować napięcie....oszczędź nam zawałów , bo coraz bliżej Święta 😉
w dalszym ciągu na jajach siedzi Czajnik
179 Views
179
właśnie doszło do zmiany na jajkach
ReniaLaNotte
Jest już Wrotka...ufffff......
domisays
Właśnie się wymienił z Wrotką 🙂
Zmiana wreszcie
Czy Wrotka wróciła , bo w budce jest tylem sokół . Wydaje mi się ze to Wrocia. Ktos widził jak wróciła ?
170 Views
170
Czajnik odparzeń dostanie od tego siedzenia. Wrotka! Wracaj! 😀
Mnie też się wydaje, że to Wrotka, ale zmiany nie widziałam.
Bożka
To Czajnik nadal na jajkach.
Wieslawa42
ok, juz widze , na jajkach Czajnik
Ciągle Czajnik siedzi😀
😮
Dla mnie to nie jest niestety śmieszne
Wieslawa42
długo
Wróciła lafirynka po trzech godzinach.
214 Views
214
Jak dla mnie to raczej nie były okrzyki na zmianę. Trochę chyba nie w tej tonacji. Za długo to trwa. Ale mam nadzieję, że z dobrym finałem
😮
IzaEs
Czajnik nadal na jajkach
Czajnik nie wpuścił jej na jajka to posiedziała trochę na kracie, i poleciała dalej.
Wrotka woła zmianę, natomiast Czajnik wcale nie poruszony tymi okrzykami 😂😂
😆
192 Views
192
A dzisiaj od której Czajnik siedzi na jajkach? Jak włączyłam podgląd po 7 rano to już był.
169 Views
169
O 6.38 Wrotka poleciała a minutę później Czajnik już zasiadł na jajcach.
Wieslawa42
6,39
No to znowu Wrotka bada jego cierpliwość
doriska42
Myślę że Wrotka ma intruza i znowu coś jest nie tak. Szkoda że tak daleko mieszkam bo już bym była pod kominem. Może ktoś z Lublina kiedyś nam napisze
W Lublinie jest kilka sokołów bez obrączek, między innymi na osiedlu LSM i dzielnicy Abramowice. Ziuta to nie jedyne zmartwienie Wrotki.
Bożka  dziękuję za cudowny wpis na forum🥰
276 Views
276
Lili
💗
Bożka
Dzięki Dziewczyny ❤️, piszę co czuję, czasem to wychodzi mi na dobre, a czasem ... niekoniecznie 😏
...." róbmy swoje "  🤗 -  czy to się komuś podoba , czy nie ..jak nie , to jego problem..😉
niza
Ja również 💗
Wrotka mu wytłumaczyła że jak zniesie 4 to będzie siedział do woli i zadziałało 😂
224 Views
224
Czajnik mości się na jajkach a Wrotka na kracie piszczy 😍
Wrotka chce zmiany ale Czajnik ogłuch 🤭
225 Views
225
Może znowu z jajkiem czeka. Ale on ją cudnie ignoruje, nawet nie drgnie. Widać za mało się dzisiaj nasiedział 😉
IzaEs
No i wlazła 🙃
Bożka
😃
IzaEs
Gdyby chciała znieść jajko to na pewno by się nie patyczkowala i tam wlazła
On nawet nie myśli zejść 😂 zero reakcji. Niemożliwy jest!
Była kolacji u Wrotki na podeście. 
Z resztą kolacji Wrotka poleciała, a Czajnik z balkonu chyba od razu przyleciał grzać dobytek 😂
206 Views
206
U Wrotki to już chyba koniec jajek w tym roku. Minęło od poprzedniego 73 h. Nie siedzę wprawdzie cały czas i nie obserwuję, zapisów też nie sprawdzam za bardzo, ale odnoszę wrażanie, że siedzą z Czajnikiem już ciągiem na tych jajkach. Już od jakiegoś czasu co wejdę to ktoś na nich siedzi. Jeżeli będzie inaczej to bardzo chętnie się pomylę, ale takie mam wrażenie.
269 Views
269
Lili
🙂😉
Bożka
Zgadza się niza, przerwy są bardzo krótkie.
Inspe
Tak jest siedzą, a jak miała Wrotka tego małolata przyuczyć, jak nie od razu do pieluch😁🤣😂
Inspe
Małolata, znaczy młodego
niza
Eee nie taki matoł, tak się wydawało początkowo, ale chłopak dość szybko ogarnął co i jak. Trafił się nawet pojętny 😁 Edit: przeczytałam najpierw matoła zamiast małolata i dlatego tak napisałam, chyba trzeba sprawić sobie okulary 😉
😆
😄
monikam54
A ile było między 2 a 3 ? Bo też chyba sporo
niza
Były 72 godziny, też dużo, ale teraz mam wrażenie, że już cały czas siedzą.
More