Zgadzam się z Inspe ze stwierdzeniem z forum. Werwa i Rafik nie od razu siedzieli ciągiem na tych jajkach. Faktycznie, nie powinno nas dziwić jeżeli klucie opóźni się o te np. dwa czy trzy dni.
Za Falco nie nadążysz 😁 rozwala system ..🙃 właśnie zameldował się na ......Białorusi...o czym napisał na Forum Kotu ....może się powtarzam , ale zapraszam na Forum , po codzienną dawkę informacji n/ t naszych sokolow ... będziesz mieć rzetelne info z ' pierwszej ręki " 😊 ( zaproszenie przede wszystkim kieruje do nowych FF , których jest tu całkiem sporo )