Display: All
Fiber co rusz zagląda, nawołuje i jakby zapraszał...??  https://zapodaj.net/plik-6Yua0YbUeY
152 Views
152
A za chwilę pojawiła się Fiberowa.  https://zapodaj.net/plik-PPLQxMSsZz
Zimno i pusto w budce... wieje chłodem... 😢😢😢
😢
121 Views
121
Lili
😪
Fiber od dłuższego czasu siedzi na progu, ale przed chwilą był w budce i nawet kilka razy zadołkował. Może się mylę, ale wydaje mi się, że paradoksalnie dobrze, że to ostatnie jajko też się stłukło. Fiber już i tak odpuścił siedzenie na nim, więc szansy na klucie raczej nie było, więc starania samiczki i tak pewnie byłyby próżne. Ja po cichu liczę na to, że jeszcze spróbują w tym sezonie🙂. W zeszłym roku w Łodzi na EC4 po nieudanym lęgu samiczka złożyła drugi raz jaja w czerwcu. Czas jeszcze mają, żeby wyprowadzić lęg, więc kto wie? W każdym razie mam nadzieję, że te pękające jajka, to była jakaś czasowa niedyspozycja samicy w czasie "produkcji" jaj, a nie jakiś stały problem.
111 Views
111
monikam54
Też liczę na to ,że uda im się powtórzyć lęg 😊🙏
Samica siedzi w pustym dołku 🥺
109 Views
109
Maja5
🥺🥺😭💔brak mi słów na ten temat...
niza
Smutny widok pustego gniazda 😔Mamy teraz jednak odpowiedź, że to nie była wina podłoża. Może samica ma jakieś niedobory i dlatego te skorupki były mniej odporne? Szkoda, wielka szkoda....
Inspe
Prolaktyna opadnie, będzie jej lżej. Podobno ten hormon związany z wysiadywaniem i lęgami u ptaków opada w dół najszybciej.  Jeżeli to jest jakieś pocieszenie. Będzie dobrze już za parę dni.
😪😪💔
Samica posila się w dołku
115 Views
115
Iwona65
Czyli co, dostała prezent od Fibera? Bo niedawno jeszcze usiadła w pustym dołku
Mimi
To wyglądało jakby pisklęcia szukała do karmienia, zapewne od Fibera, bo to jakaś mała ptaszyna była.
Iwona65
Widziałam jak się kręciła z tym po gnieździe, tylko nie wiem jak do niej trafił. Ale jak mówisz, pewnie od Fibera
Niech mi ktoś powie mądrzejszy, ale chyba ona z Fiberem mają szansę na ponowne zniesienie jajek? Jest jeszcze wcześnie w miarę? Rafie się udało może i tu się uda?
118 Views
118
Inspe
I jeszcze ten artykuł z National Geographic
https://www.national-geographic.pl/przyroda/ptaki-zycie-intymne/
Inspe
Monika, może ta książka mogłaby pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie
Na moim profilu 
https://www.peregrinus.pl/pl/spolecznosc/post/333455
Jaja już nie ma
129 Views
129
powsinoga
😪😪😪
monikam54
Biedna 🥺
Lili
😒
IzaEs
a biedna nadal siedzi w dołku 😪
IzaEs
😭
elik
jajko jest i ma się dobrze https://zapodaj.net/plik-kf08HzJ8FR
elik
a jednak nie, to jedynie pusta wydmuszka
😪
Wczoraj gdy zaglądałam jajo cały czas było wysiadywane, teraz nie ma Fibera, ani bosej. 7.10 jest Fiber na progu, nie wysiaduje. 7.34 jajo okryte. Co najmniej od 6.37 do 7.34 jajo nie było okryte.
😢
96 Views
96
Z pewnej grupy fb tak przedstawiono samicę z Kwidzyna. Czy u nas ktoś wie , co się wydarzyło?
  https://www.facebook.com/share/p/192U4K43gT/
105 Views
105
Jajo samo. Fiber na kracie
92 Views
92
muriel
W tej chwili (16.59) to samo :(
5.52.  jajko okryte 😊
92 Views
92
7.15 jajko samo. Ktoś jest na kracie, ale nie działa kamerka zewnętrzna i nie można sprawdzić kto. 7.25 odleciał. O 9.59 jajko samo, 10.04 jajko okryte.
78 Views
78
Fiber stoi obok wejścia , jajko leży samotne 🫣😱
95 Views
95
Amika
O 14:59 (wg kamery o 13:59) przyniósł samicy jedzenie i od tamtej pory nawet na chwilę nie okrył jajka mimo tego, że kilka razy wchodził do budki
Iwona65
Wcześnie rano też go obserwowałam. Głównie na progu siedział
monikam54
Właśnie ja nie wiem co się tam dzieje, do tej pory ładnie szła ta inkubacja, ale po stracie tych jajek jakoś teraz nie idzie zwłaszcza Fiberowi...
Te jajko to już chyba na straty jest spisane..😭
😱😠
Śnieżyca na całego. https://zapodaj.net/plik-AdJrsEOdxQ
81 Views
81
Lili
😏
Maja5
W Kwidzynie śnieg pada🧊🧊by tak zjeść ten śnieg i było by czysto 🤪😝😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂
9.26 jajko same ...
77 Views
77
9.30 już nie
More