Display: All
W pierwszym gnieździe para pustułek na wizji
126 Views
126
Rodzinne karmienie
143 Views
143
Karmienie
131 Views
131
Karmienie.
164 Views
164
Jest karmienie. Tym razem Werwa karmi
156 Views
156
Chyba im mało ,haha
elik
pięknie jedzą, mało kiwania i wywracania
Zjada starą skorupkę? Czy to 4 na świecie?
126 Views
126
elik
4 jajko nadal całe
a cóż to ? Rafik zrobił sobie wolna sobotę ? Werwa jeszcze baz zmiany, małe bez śniadania
😮
148 Views
148
Inspe
Dobrze, że piszesz. Mnie nie wpuszczają do Płocka
23.30 - jak i wczoraj -"sąsiadka" Werwy - mniejsza kuzynka - chałupy pilnuje , ale swoich "jajecznych" planów na razie nie realizuje ....
136 Views
136
Obserwuje Sokoły od poprzedniego roku. Ale skupiałam się głównie na Wrotce. I w związku z tym mam pytanie czy w poprzednich latach też było tak że to Rafik głównie zajmował się karmieniem piskląt?
173 Views
173
kolorowadama3
Rafik po prostu wie, że z powodu śmierci  Franka zwolniło się 1 miejsce w rankingu na najlepszego ojca, a że konkurencja jest duża to się chłopak mocno stara by na nie zasłużyć 😃
Inspe
Wrotka to LUBLIN,  RAFIK i WERWA to PŁOCK
jur
jur
Najlepiej to sprawdzić informację na Forum, jak wspominały poprzedniczki. Forum jest tu https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/indeks/sokole-gniazda-w-polsce
niza
One są póki co tyciunie i wystarczy im naprawdę niewiele aby zaspokoić głód. W ogóle w pierwszej dobie życia np. mogą nie jeść w ogóle, bo jeszcze są odżywione żółtkiem. Rafik widać, że ma ogromną potrzebę karmienia i jakoś chyba tak się złożyło, że po po prostu Werwa nie miała nawet kiedy ich nakarmić osobiście. Z resztą jest filmik na forum jak wróciła popatrzeć jak Rafik karmi. Pod dziobem cały czas sobie popiskiwała, bo pewnie też chciała je nakarmić ale już nie chciała Rafikowi przeszkadzać. Ja przynajmniej tak to interpretuje. Co do tego jak było w poprzednim roku to jak już Antonówka pisała, warto wrócić się na forum i poszukać podobnej daty co teraz i poczytać, pooglądać jak to było. Nikt już dokładnie ze szczegółami nie będzie pamiętał, a tak to tam jest wszystko 😉
Kanela
Też się zastanawiam, bo z tego co widzę, to Werwa chyba nie karmiła jeszcze ani razu? :)
Antonówka
Można na forum wrócić do relacji z ubiegłego roku. Sama nie pamiętam, jak to było, ale ogólnie aktywny udział w karmieniu miał na pewno. Ale w tym roku chyba na rekord idzie ;)
Rafik serwuje kolację.
156 Views
156
58basik dziękuję za wstawienie filmu z pierwszego karmienia. Rafik super nakarmił trójeczkę i co nie jest normą samica pozwoliła i spokojnie patrzyła.
152 Views
152
Maja5
Rafik upolował szpaka. To chyba jest teraz kolacja😍🥰
Maja5
Tatuś karmi godz.19:20
Zajrzałam na Forum a tam ani słowa o karmieniach i już myślałam, ze Werwa głodzi maluszki a tymczasem na boksiku sporo o kolejnych karmieniach. Szkoda, że obserwatorzy karmień nie opisali na Forum. Te pierwsze są takie ważne dla maluszków. Nie każdy ma możliwość obserwacji sokołów w ciągu dnia . Taka prośba na przyszłość.
133 Views
133
A Rafika znowu sufit straszy😁. Ale zasiadł dzielnie mimo to.
166 Views
166
Daszka
Odrzucili 4 jajko?😪
167 Views
167
Daszka
To skorupka. Czwarte grzecznie się grzeje😊.
Antonówka
To na środku to skorupka z wyklutego.
Rafikowi nowy stan mocno wszedł, z kolejną porcją był przed chwilą 😅 Zapętlił się i zawiesił do tego w takiej pozie jak poniżej. Aż się zaczęłam zastanawiać, czy mi się obraz nie zmroził :) https://ibb.co/8g594Swt
180 Views
180
More