Display: All
Ktoś może powiedzieć czy to Wrotka czy Czajnik ?
247 Views
247
Wrotka na nocnej zmianie 😴
Czajnik na jajach
276 Views
276
eevik
Wróciła dama 😊
Iwona65
No to wygląda, że pełną roboczą dniówkę zafundowała Czajnikowi na jajach
Myślę, że on się wcale nie skarży 😉
Justa
Jest na jajkach od godziny 12:13.
Kto nie widział poranka i powrotu Czajnika po długiej nieobecności - wklejam tu film Manty z wyrzutami Wrotki - cudna rozmowa pary 😄
https://www.youtube.com/watch?v=7sLbu3pnAdI
223 Views
223
Misio779
Że długo go nie było to raz, a inna sprawa to bez jedzenia śmiał się stawić 😂
Kotu
Tak jak rano Bożenko pisałem , że konkretnych Jobów dostał od Wrotki....a cwaniaczek się odwracał jak by nie do niego 😄 tylko obok niego 😄
Iwona65
Tak jak moje gadanie do męża
Bożka
😂
😄
Bożka
Właśnie, niezły numer z niego, wyrobił się nam Czajniczek 😉😆
Czajnik z obiadem
220 Views
220
Citro
A u mnie tylko z wodą.
😆
W Lublinie Czajniki mają szpaczki a nie wodę 😉
Citro
To chyba trudno się tam parzy herbatę czy kawę 😒
niza
A tak w ogóle ja mam tak, że jak mówię teraz słowo czajnik to zaraz myślę o naszym Czajniku z Lublina a nie o sprzęcie do gotowania wody 😅
Misio779
😂
niza
😂
😆
Czajnik przyleciał na zmianę. Przy okazji dostał ochrzan od Wrotki, że tak długo go nie było😅
187 Views
187
Uff ale ulga, że nic mu nie jest  🙃
I ja również jestem przewrażliwiona na punkcie Lublina ...Nie lubię jak się spóźniają i ociągają z powrotem na wizję.....Wtedy taki czujnik niepokoju mi się włącza i to jest bardzo nieprzyjemny stan , tak się denerwować i czekać ...
niza
Kysza mam to samo, a z Wrotką to już w ogóle... Jakbym miała pisać tutaj o swoich niepokojach to byłoby chyba to każdego dnia, aż by wszyscy uznali mnie za jakąś dziwną... Ale widzę, że nie jestem w tym sama.
W Lublinie śniegu napadało 🫣
216 Views
216
Czajnik na jajkach - prosił , prosił i wyprosił zmianę 😉
238 Views
238
A gdzie o 19.05 Wrocia szlaja się?🤔
😮
188 Views
188
Może z córką na shopping poleciała 😂
Wieslawa42
ale obżarta 😂
Wieslawa42
Wróciła
Z odczytów telemetrii wynika , że Chmielowa dzisiaj pomiędzy 14:00, a 16:00 była w okolicy, ale nie nad Wrotkowem. Więc czyżby to jakiś inny młodziak wpadł do Wrotki w odwiedziny ? No ciekawe...😊
175 Views
175
Kotu
Jeszcze raz popatrzyłem na telemetrię i jest prawdopodobieństwo że była na Wrotkowie istnieje.
Mimi
I jeszcze taka dygresja, że trzeba pamiętać o godzinnej różnicy w czasie pobytu sokoła w danym miejscu - między tym jaką godzinę pokazuje telemetria, a jaki jest czas rzeczywisty.
Mimi
Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że zdarzało się, że na tej punktowo-liniowej trasie przelotu nieraz nie było widocznych miejsc, do których ptak doleciał, zwłaszcza, jeśli był krótko. Ale po uruchomieniu filmu z przelotu (ze strony na komputerze) okazywało się, że sokół był, gdzie teoretycznie wcześniej go nie było, np. pamiętam jak Kometka wiele razy próbowała przelecieć Bałtyk, to fajnie pokazał film, ale na samej mapce było widać może ze dwie takie próby.
Mimi
Ja nie pamiętam, ale na której nodze Chmielowa miała niebieską obrączkę (czy na prawej?) ? Ten młody miał na lewej...
Kotu
Chmielowa też ma na lewej
Może Falco?
Kotu
Może,  nic nie nadał od dwóch dni, a przylecieć z Białorusi to żaden wyczyn dla niego 😎
...no bardzo ciekawe 🤔
Właśnie Wrotka wyskoczyła z jajek, pociokala, zrobiła co miała i poleciała 😉
170 Views
170
IzaEs
Czajnik przyleciał nawoływały przez Wrotkę
IzaEs
I poleciał
IzaEs
Już wróciła na kratę i dalej cioka
IzaEs
I już mości się na jajkach 🥰
Młody sokoł w odwiedzinach na budce był, a tu cisza jak po śmierci organisty 😆
149 Views
149
...wyjątkowy  dzień dzisiaj , wszyscy u Rafików na chacie ....😎 podglądają wacika 🥰 a Chmielowa wyczaiła moment i siup na daszek 😉
niza
Faktycznie, skubana no!
😆
IzaEs
🤣🤣🤣Chyba Chmielowa 😍 bo Wrotka sobie pogadała i nie wyskoczyła z budki 😉
Szybka zmiana i już Wrocia na jajkach 😍🥰
182 Views
182
Czajnik przejął jajka 😊
207 Views
207
Wrotka nad jajkami gada do Czajnika, a on na kracie za budką prawie się nam chowa.
190 Views
190
niza
A jednak zmiana tylko rozciągnięta w czasie. Wrotka zdała relację z tego co będzie robiła i ile jej nie będzie. Czajnik zasiadł na jajkach.
niza
Nie wygląda żeby miała być zmiana. Wrotka gada i gada a Czajnik siedzi i słucha poleceń.
Czy u was też wiesza się podgląd?
256 Views
256
Wieslawa42
nie mam problemu
More