Display: All
Będzie kolejne karmienie.
112 Views
112
.i ja właśnie dlatego nie oglądam karmień ....
elik
i ja też
Daszka
Maluszek bardzo waleczny, kilka razy przewracał się na plecy, po czym dzielnie wstawał, nawet raz dziabnął skrzydło któregoś z rodzeństwa😁. Tym razem jeszcze nic nie chapsnął, ale myślę, że da radę.
Po co pozwoliła czwartemu się wykluć, skoro nie zamierza go utrzymać przy życiu. Nic nie dostał do jedzenia. Nie mogę na to patrzeć
Dan21
Mały coś zjadł?
Chyba nie :(
Maluszek jak szeroko otwiera dzióbek, ale chyba znowu nic z tego, tym bardziej, że jedzenia też za dużo nie ma 🥺
Było karmienie Werwy 🥰
101 Views
101
Coś mega malutkiego. Z tego co widziałam to dwa nic nie dostały
Iza , czy najmłodszy zjadł coś?
Nic nie dostał 😪
niestety nie, był w dobrej pozycji bo na samym przodzie no ale szybko jedzenie się skończyło i udało mu się tylko pusty dziub pocałować :)
Rafik wrócił, niestety z niczym.
90 Views
90
małe same
104 Views
104
Rafik przyczłapał
6:35 małe puchate kulki same
160 Views
160
Rafik karmił po 5. Najmłodszy chyba nic nie dostał
elik
jest Rafik
No dobra, w Płocku mamy komplet😊. A w tym tygodniu zacznie się maraton. Kto następny? Mimo, że Zazamka najwcześniej zaczęła, to ja chyba z ekipy "15 marca" jednak stawiam na Maltankę😁.
190 Views
190
kolorowadama3
Też tak myślę. Najpierw Poznaniątko, potem oba Włocławki i Głogów. A zaraz potem Zdenka.
To Werwa taka niespokojna czy Rafik bo w górę luka 🤔
185 Views
185
Kolacja ale maluszek co prawda silny jednak kiepsko się ustawił bo z tyłu.
182 Views
182
aalina
Raczej nie bo poleciał na plecy. Będzie miał pod górę ale nie takie maluszki wyrastały na sokoły. Mikron przykładem.
Udało mu się coś dziabnąć? Czy jeszcze nie tym razem? Widziałam, że dziubek szeroko otwierał, ale niestety nie widziałam całego karmienia.
Wieslawa42
ostatni będa pierwszymi ,
Jest czwarty
168 Views
168
Lili
😘
Misio779
Oliwia
Jakoś nie szczególnie odstaje rozmiarem
spóźniłem się z anonsem o sekundy :)
W oczekiwaniu na ostatniego malucha proponuję zabawę. Bo nikt nie poruszył tego tematu wcześniej. Czyje to te rude resztki na podłodze, dość dobrze widoczne teraz z 2 kam
190 Views
190
Lili
🙂🙃😉👍🏻
niza
Moja córka lat 8 od razu jak to zobaczyła to zawołała: ooo sokoły jadły dudka 😉
Iwona65
Niza mamy zwyciężczynię konkursu 👍🏆. Pogratuluj.Ja dopiero jak zobaczyłam odsłoniętą całość w 2 kam
Nela
Mi wygląda na głowę dudka?
Iwona65
Za szybko, po zabawie
Nela
Ehh szkoda
Iwona65
Dokładnie. Nie wierzyłam i zrzut obracałam z każdej strony I jeszcze potwierdzałam u mądrych głów
157 Views
157
Jednym szponem już na Płockich włościach
146 Views
146
kluje się czwarte maleństwo😁
140 Views
140
elas59
Jajko pęknięte Maluszek się rusza
Rafik z jadłem
120 Views
120
Lili
👌🏻👍🏻💗👍🏻
elas59
Rafik Super Tata   😍 .
Violetta
Rafik zawsze był i jest doskonałym samcem
elik
...i karmi jaśnie panią
Wychodzi czwarty pisklak
89 Views
89
elik
energicznie rozpiera 2 połówki jajka
More