Display: All
Dwie pustułki siedzą na progu - Rafik lub Werwa czujnie patrzy 😶
107 Views
107
Pisklaki same, tulą się do siebie

https://postimg.cc/7GM86D6V
https://postimg.cc/N2sh2V2w
134 Views
134
Spryciarz wyszedł przed szereg Ale jeszcze by zjadł bo czekał z otwartym dziubkiem i nie zauważył, że koniec karmienia.
156 Views
156
Najmłodszy dostał trzy wsady, czwarty nieudany
152 Views
152
Lili
💗
Karmienie
146 Views
146
Najmłodszy właśnie dostał do dziubka 🤗
Nela
Wróciła z już przygotowanym poprawnie jadłem
Nela
Jednak chyba nie tym razem
Chyba dwa albo trzy lata temu w Głogowie trafił się niezły egzemplarz. Rodzeństwo dobijało się do dzioba Sziry a mały leżał z tyłu i spał.  Wreszcie wstawał przeciskał się przed Szirę bo rodzeństwa brało drugi oddech i najadał się ile chciał. Ale przez kilka pierwszych dni bałam się otwierać podgląd bo zastanawiałam się czy jeszcze  żyje  zanim okazało się , że to taki leniwy spryciarz.
157 Views
157
Lili
😘
Iwona65
Pamiętam go. Mały łajdus przyprawiał o zawał na początku,  a okazało się,  że doprowadził do perfekcji ten rytuał
Rafik czeka na Werwe, pewnie zaraz będzie  z następnym posiłkiem.
142 Views
142
Violetta
Tym razem nie przyniosła.
maluszki same
117 Views
117
Maluszek dostał 4 wsady.
151 Views
151
Lili
💗
..dobre i 4 wsady na początek ...😊
jur
jur
Będzie żył, dwa dni różnicy to nie jest dużo. Na Pałacu było 6 dni a to już kosmos i przeżył.
Bo miał najlepszego sokolego tatę 💔
Violetta
Rafik też jest doskonały 3 posiłki przyniósł w pół godziny, Werwa tylko wynosiła, Rafik wie że ma gromadkę i jednego maluszka.
Kolejne karmienie
135 Views
135
Antonówka
I wizja śmierci głodowej jakby się oddala ;) Mimo wszystko, te pierwsze karmienia to nie są dla ludzi o słabych nerwach. A te młodych matek to już w ogóle lepiej ominąć na początku 😅
domisays
Aż przypomniało mi się, jaki lament był jak Luna początkowo karmiła Uncję 😅🤣
Antonówka
dobrze pamiętam, że to było to najbardziej "niedożywione" pisklę w ubiegłym sezonie?? 🫢😄
jolajola
taaaak, Luna miała mieć depresję poporodową i odrzucać pisklę :-)  :-)
Iwona65
😂😂
kolorowadama3
Tak, zagłodzona jedynaczka 😂 na Facebooku już prawie do mopsu dzwonili 😅
domisays
dokładnie tak ;)
Daszka
To prawda. Kibicowałam młodemu na cały głos, jak na jakimś meczu😅. Ale jego determinacja jest urzekająca.
Daszka
W sumie mały dostał jakieś 6 kąsków. Na początku wykorzystał sytuację, że dwoje rodzeństwa bęcnęło na plecy. Potem ciągle walczył z grawitacją🙃.
Daszka
Wyżej Violetta podała, że 4, więc myślę, że była bardziej precyzyjna, niż ja.
Daszka
Maluszek je🙂
Jak na razie dostał 2 kąski
Maluchy same się wiercą.
120 Views
120
bo Werw się wkurzyła że znowu z jakimś nieopierzonym maluchem przyleciał -zabrała i wyleciała (pewnie sama zjadła :) ) Rafik stanął jak wryty i też sam zwiał.
Daszka
Najmniejszy stara się wydostać spod pierzynki z rodzeństwa.
Najmłodszy kolejny raz nie dostał pokarmu 🥲
109 Views
109
teraz dostał jako pierwszy
A teraz karmienie
102 Views
102
coś ze strasznymi maleństwami przychodzą na to karmienie... parę kęsków dostaną, połowe zjada Werwa i koniec nie starcza dla najmniejszego...
Wczorajszy ma za małą siłę przebicia, i za plecami rodzeństwa dzioba nastawia, ale na razie nieskutecznie
Werwa się zabrała za przegląd podłoża w gnieździe :)
87 Views
87
Werwa czyści piórka a młode tak się pod mamą ułożyły że widać tylko białe puchate dupki 😃❤️
107 Views
107
More