..a u Zdenki jeden z ostatnich sielankowych wieczorów : spokój, natura i ptasi koncert 🥰 już niebawem ..spokój się skończy i przyjdzie trud rodzicielsko - wychowawczy ...my rodzice , wiemy o co chodzi 😁 😉
Jajka są bez opieki bo rodzice opuścili gniazdo po tym jak 10.04.2025 wszystkie jajka wpadły we wnękę i spędziły tam noc. Następnego dnia rano była akcja ratownicza, udało się odzyskać 3 jaja, niestety rodzice nie wrócili do gniazda. Lęg stracony. Więcej info znajdziesz na forum.