Display: All
Od rana kilka razy słychać bielika w Baryczy. Zdenka rozgląda się zaniepokojona ale nie schodziła z jaj.
166 Views
166
Iwona65
Krzyczała też
Zdenka wróciła.
152 Views
152
Iwona65
Jak się wykluje coś, to robotnice przekażą informację reszcie społeczności o dużej ilości białka, którego też teraz potrzebują
Teraz to mrówki po jajkach chodzą 🫣 a co to będzie jak będą maluszki 🫣
145 Views
145
IzaEs
Zdenka przyleciała i usiadła
Na razie nie ma śladów po jajach Baryczego.

"Ciotki i wujkowie" na linii nie mogą się doczekać, aby zobaczyć nowe życie i mają nadzieję, że zobaczą, jak mały sokół wędrowny wychodzi ze skorupy😃
147 Views
147
😆
Zdenka śpi z głową w piórach 🙂❤️
175 Views
175
Tajga na straży pustego gniazda ...smutne 🙁
😢
186 Views
186
127oskarALFA
Wielka szkoda , że w tak pięknym otoczeniu sokole życie nie "kwitnie".......
..a u Zdenki jeden z ostatnich sielankowych wieczorów : spokój,  natura i ptasi koncert 🥰  już niebawem ..spokój się skończy i przyjdzie trud rodzicielsko -  wychowawczy ...my rodzice , wiemy o co chodzi  😁 😉
171 Views
171
Gawi
Ile tam robactwa u Zdenki
Lili
🤨😕
..to  chyba przez to robactwo  tak się " rzuca  "
kolorowadama3
Co ona ma na piórach, czyżby śnieg/grad jakiś padał? 🙆🏼‍♀️
Nela
Padał deszcz
.nie ,to nie śnieg i nie grad ...ale co ?  🤔
IzaEs
Jakby ja coś męczyło kurcze nooo 🙄
IzaEs
Powiedzcie ze wszystko ok 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
IzaEs
Tak dziwnie oddycha i się rusza jakby podskakiwala 🤔 i co to ten nalot ?
..śpi bardzo niespokojnie , cały czas się " rzuca " , dziwne zachowanie  🤔
Mayalin
Widzicie te robale? Jaka ilość? Mam wrażenie że ja gryza i próbuje je łapać :(
IzaEs
Kurcze nie widzę robali
W dolinie Borek na zmianę przyleciał. Jajka wyglądały na całe.
175 Views
175
19.42 po dłuuuugim wypatrywaniu przez Borka, Zdenka przyleciała na zmianę.
200 Views
200
W dolinie Borek poleciał, a po jajkach maszerują hordy mrówek.
179 Views
179
Daszka
I wrócił Borek.
18.28. Barlinek 3 jajka bez opieki a gdzie szukać info na temat 4???
163 Views
163
kolorowadama3
Jajka są bez opieki bo rodzice opuścili gniazdo po tym jak 10.04.2025 wszystkie jajka wpadły we wnękę i spędziły tam noc. Następnego dnia rano była akcja ratownicza, udało się odzyskać 3 jaja, niestety rodzice nie wrócili do gniazda. Lęg stracony. Więcej info znajdziesz na forum.
Trzebież Forest na obręczy
158 Views
158
Jak ja uwielbiam poranki w Dolinie Baryczy, wtedy tyle ptaków ładnie śpiewa 😍
177 Views
177
niza
Ale piękny koncert 💗
niza
Merlin na telefonie wyłapuje mi: kosa, piecuszka, bogatkę i pierwiosnka 😉
W Trzebieży bogatki kradną mech z gniazda😁.
157 Views
157
Smokva
Kowaliki też 😆
Daszka
Niech malizna też ma luksusowo, a co!😆
W Barlinku 6-6.10 odzywa się sokół. Do tego kruk.
172 Views
172
6.15 ostatni raz słyszałam sokoła, a teraz już muszę kończyć słuchanie.
More