Display: All
Werwa karmi
147 Views
147
elas59
Ciężko się na to karmienie patrzyło Trzy najadły się a najmniejszy nie dostał nić i co chwilę się przewracał na plecy lub na dziób
Werwa resztę zabrała i z nią odleciała . ale już wróciła
monikam54
To prawda.. 
Starszaki też odniosłam wrażenie ,że zjadły by więcej ale Werwa się zabrała i wyniosła jedzenie 🤷
czy pustułka złożyła jajko?
136 Views
136
Lili
🙃😉🙂
Po tylu figlach, najwyższa pora na "efekty" 🥚🥚🥚🥚🤣🤣
Werwa mości się na maluszkach
135 Views
135
Zjawił się Rafik, ale Werwa coś dziamie dziobem na niego :D pewnie przez to, że sama musiała po śniadanie lecieć
139 Views
139
Zabrała prezent od Rafika i odleciała
Odnoszę wrażenie, że maluszek jest ślepy. Ale się nie znam i może tak się pisklaki zachowują.
127 Views
127
Iwona65
Wszystko jest ok
Kolejne karmienie. Teraz młody dobrze się ustawił, może mu coś skapnie
129 Views
129
teraz kilka wsadów wpadło ...  ale widać, że ma ochotę na więcej. Przez dłuższą chwilę i tak Werwa go olewała..
tylko chyba za mało, bo karmienie się już skończyło, a tej jeszcze się domaga...
tak, maluch dostał 5 wsadów 🥰
ulekk1122
Dostał Trochę to trwało, kilka razy się przewrócił ale udało się stanąć na przedzie i na koniec karmienia Werwa nakarmiła też maluszka
trafiłem na samą końcówkę, ale coś tam Wczorajszy załapał do dzioba :)
Werwa przyleciała i odbywa się karmienie
111 Views
111
ithilhin
no, rodzeństwo poszło spać a bidulek płakał https://postimg.cc/8JTbyFqV
IzaEs
Bidulek dostał trochę ale jeszcze by zjadł ale Werwa poleciała
IzaEs
Werwa zlituj sie🙉🙈
IzaEs
Maluszku obruć doopke 😟
Rafika dziś nie widziałam. Werwa wcześniej przyniosła jakiegoś sucharka i maluchy trochę podjadły ale podejrzewam, że skoczyła coś upolować, bo waciki już dłuższy czas same.
92 Views
92
Biale pompony chwilowo same ..
68 Views
68
Najmniejszy nie załapał się na jedzenie. Szybko się skończyło.
79 Views
79
monikam54
Tego jedzenia to było tyle co kot napłakał... 
Tak szybko się skończyło...
Karmienie jakąś malizną
70 Views
70
"mały" znowu nic nie dostał...
Do tego najmłodszy totalnie z tyłu i nic nie dostał :(
70 Views
70
OlaOlszowska
Już nie 🤭
U Pustułek na G1 jest jajo 😁🥹
90 Views
90
Werwa śpi z głową w piórach ❤️🌞
130 Views
130
Ale tam strasznie wieje, żeby Nam tylko maluszki nie zmarzły😉😊
154 Views
154
More