Display: All
Czajnik przybył z jedzeniem dla swojej pani. Wciągnęła to do budki i wypłoszyła chłopaka :) Po chwili namysłu odleciała. a jajka w słońcu się grzeją.
187 Views
187
Antonówka
I już Czajnik na posterunku.
Czy z Wrotką? wszystko ok? Mam wrażenie że od wczoraj leży w tej samej pozycji.
174 Views
174
Danio
Też się nad tym zastanawiam- Ma dziwnie przyspieszony oddech- to normalne ?😨
Na zewnątrz gorąco, więc musi się schłodzić (tak jak psy)
Danio
a to ok- bo już się przestraszyłam- dziękuje za odpowiedź :)
an_ty
8:12 się wierci i nieco inaczej układa rozglądając się za podglądaczami.
Czajnik krąży wkoło komina , przed chwilą był na poręczy, potem na daszku budki, ale coś na górze na kominie go przestraszyło  i zwiał. A jajka dalej same...No wreszcie  jest, ale dalej jakiś zdenerwowany. Wrotka sprawdziła czy w końcu  siadł na jajkach.
205 Views
205
Lili
🙂😉
Bożka
Uff, wreszcie 😃
niza
Kamień z serca
Widziałaś jaki rozkojarzony Czajnik wrócił. To musiała być randka z 5DP 🤩
Jest Czajnik ♥️
171 Views
171
monikam54
Umieścił się na jajach , Wrotka zajrzała czy na pewno siedzi i odleciała 😂
Jest! Czajniczku nie znikaj tak : przeczytałam ile czasu go nie było.
I w głowie najgorszy scenariusz.
monikam54
Ale uciekł , coś go wystraszyło...😟
Chyba jest zguba?😊 Było widać przelot po nawoływaniu Wrotki
148 Views
148
IzaEs
Czajnik przyleciał ale nie wchodzi do budki
IzaEs
Przylatuje i odlatuje ciągle a do budki nie wchodzi
Paula12
A Wrocia znów na jajach...
IzaEs
I znowu poleciał
Paula12
No właśnie coś bawi się z nami w chowanego 😅 aczkolwiek zerka ciągle w górę, nie wiem co tam widzi
Paula12
Znalazł się 😁
No i Wrotka poleciał, jajka same
128 Views
128
Jajka same , ani Wrotki ani Czajnika 🫣
116 Views
116
Wrotka co jakiś czas woła Czajnika. Halo! Czajnik gdzie się podziałeś.
121 Views
121
niza
To jeżeli faktycznie nie ma go od tej 7:32 to jest już powód do niepokoju... Ehhhh
Czajnik poleciał zalążąć Ziute 😆😄 Na wieczór wróci
Bożka
No, bez jaj ...
Jaja to dopiero z tego będą 😁
No nie wiem czy to dobry pomysł 🫢
Bożka
No właśnie, widział go ktoś od zmiany o 7.32? Ja cały czas nie śledzę, widziałam tylko nawoływanie Wrotki i to, że 12.06 opuściła budkę i o 12.15 wróciła.
Justa
Nie od 7 nie było go na podglądzie. Zaczynam się martwić.
Bożka
Też tak myślę, długo już go nie ma ...
Kto na jajach?
120 Views
120
Nie wygląda to dobrze 
niza
Ale co nie wygląda dobrze?
No przecież nie Wrotka na jajach. Od bardzo dawna dzisiaj Czajnika nie widać, nie wykorzystał żadnej okazji dawanej przez Wrotkę i tyle.
niza
Ale w sensie, że nie ma go od tej zmiany o której jest mowa na forum? Czy potem jeszcze był? Pytam, bo jestem przed komputerem z doskoku, zapisów też nie sprawdzałam, dlatego dopytuję o co chodzi.
Ale pewna nie jestem co do 11 może to było wcześniej. Mam na drugim monitorze i nie zawsze spojrzę na godzinę
niza
To jeżeli był jeszcze raz od tej 7 i minęło mniej więcej 2-3 h od ostatniej zmiany to wszystko w normie, spokojnie 😉
Justa
Ostatni raz  był z tego co wiem po 7. Wrotka siadła na jakach , on poleciał i od tej pory go nie ma. Minęło już z 6 godzin od tej zmiany.
Zmiana była tylko raz od rana  tzn od 7- chyba przed 11.
Już na pewno ponad dwie godziny siedzi Wrotka. Nawoływała na zmianę ale Czajnika na razie nie widać
niza
Wrotka
5 lat temu 15 kwietnia Łupkowi i Wrotce wykluło się pierwsze młode...takie wspomnienie mi się wyświetliło. To była moja pierwsza obserwacja...
138 Views
138
niza
Wspaniałe wspomnienie 💗A ja wczoraj miałam strasznie pokręcony dzień, nie miałam kiedy napisać... Wczoraj minął rok od tego felernego dnia kiedy Wrotka wyszła z gniazda... Dalej już wiecie... Mam ciarki na samo wspomnienie tego wydarzenia, to były takie emocje, część z Was pewnie pamięta co wtedy pisałam. Dobrze, że nadal mamy Wrocię, naszą najwspanialszą sokolicę 💗
....... najpiękniejsza z najpiękniejszych ,najdzielniejsza z najdzielniejszych  najlepsza mama wśród  najlepszych mam -  jednym słowem WROTKA 🥰
niza
Pięknie napisane Kysza 💖
.....ja pamiętam Twój wpis na Forum , był bardzo długi i wzruszający..pożegnanie Wroci...FF  płakali..a moja babcia by powiedziała,  że będzie Wrotka długo żyła,  gdyż " przeżyła własną śmierć "
Lili
😘💗
niza
Oby tak było 
Wrotka chyba zrobiła sobie dłuższe wolne bo nadal Czajnik na warcie
161 Views
161
Justa
A od której jej nie ma? Ona ostatnio potrafi bardzo duże przerwy robić. Plus w Lublinie teraz pada deszcz.
ReniaLaNotte
Coś około 14.30 poleciała.
To któż to w budce, nie kto inny jak ....... Czajnik! 😁
177 Views
177
..no nie da się ukryć, że  Czajnikowi znacznie  powiększyło się grono sympatyków  i fanów...na razie spisuje się na medal 😍 co za solidność i odpowiedzialność... na pewno dużo osób jest pod wrażeniem 🥰 łącznie ze mną.......
kolorowadama3
Ja go tam od razu polubiłam. Co prawda spadły mu trochę notowania po wypchnięciu Borowego z podestu ale już dawno mi przeszło 😆 wiedziałam, że się chłopak wyrobi 😁
Lili
🤗
255 Views
255
Ciekawe co tam się dzieje koło gniazda. Wrotka niespokojna i teraz ona o 11.22 wyskoczyła z gniazda jak oparzona😮
235 Views
235
Ok 8.05 coś zaczęło Czajnika niepokoić, rozglądał się po budce i patrzył na kamery, czegoś nasłuchiwał. Po czym wyskoczył nagle Małyszowym skokiem.
238 Views
238
O 8.13 przyleciała Wrotka i białymi piórami na pazurach
More