Display: All
jur
jur
Skorupka wyrzucona
153 Views
153
Jest maluch w dolinie!
145 Views
145
🤗
monikam54
Super , Zdenka pokazała pół skorupki 😁
Daszka
Dokładnie tyle widziałam😁.
🤗🤗🤗
Forest na obręczy gniazda ...szkoda , że takie geny nie są przekazywane dalej .🙁
115 Views
115
Borek przyniósł poczęstunek Zdence. Wciąż nie ma malucha, ale jajko po lewej wygląda jakby już za chwilę, za momencik. A mrówki biegają jak wściekłe
https://zapodaj.net/plik-ZkXh82Bj8w
105 Views
105
Widziałem, że Baryczy miał jajko, które zdawało się, jakby spadło na dno.
W ciągu ostatnich dwóch dni widziałem, że Zdanka zawsze stara się najpierw trochę podnieść jaja, gdy zaczyna się wykluwać jaja, czy to dlatego, że trociny są bardziej miękkie, a jaja toną?
174 Views
174
Zdanka wróciła z jedzeniem i wyglądało na to, że próbuje nakarmić jaja - być może wyczuła wychodzącego z jaj sokoła wędrownego
11:55 saw four eggs.
10, dalej 4 jaja, całe z tego co widać, ale nieco toną w wiórach.
176 Views
176
MalaMonia
Chyba jedno już pęknięte, będzie wacik
Zdenka pokazała jajka, żadnego z maluchów jeszcze nie ma
167 Views
167
Nareszcie słychać maluchy, ciokają na dwa głosy. Ciekawe ile będzie rano, 2, 3 a może od razu cala czwórka? W tle słabo słychać sowę, może to być uszatka albo puchacz.
200 Views
200
Rano nie widać jeszcze piskląt. 3 jaja na pewno, czwarte raczej też.
Oliwia
Zdenke coś gryzło w nogę, jak się podniosła to na pewno 3 jajka były jeszcze
O 23.15 wszystkie jaja jeszcze całe
Prawie na pewno puchacz. Dobrze że daleko.
Iwona65
Tylko nie puchacz. Nawet daleko
Zdenka tak zawzięcie roluje jajka, że zaraz znowu znajdą się na samym dnie gniazda 🙈
169 Views
169
Lili
🤭
Daszka
No tak szejkuje, że zaraz bezę ubije😅.
jajka same w Dolinie, nie licząc multum robactwa
165 Views
165
Marlena72
Już nie same..., o losie...
Olenka59
Mam obawę czy mrówki nie będą zagrożeniem dla pisklaków? Jak pisklak zrobi dziurkę mogą być już wtedy zagrożeniem,
IzaEs
Ech może szybko wyjdzie ze skorupki ale co będzie dalej 🫣
Jest maluch u Zdenki
153 Views
153
Iwona65
Przepraszam, to był fałszywy alarm. Znaczy powiadomienie😒
Tajga w gnieździe, czymś zaniepokojona chyba, bo stoi od paru minut (wcześniej siedziała)
178 Views
178
Zdenka co chwilę roluje jajkami🙂. Czekamy na pierwszego doliniaka.
223 Views
223
Mayalin
Niepokoi mnie ilość robactwa. Z jednej strony chcę już pisklaki zobaczyć, a z drugiej martwię się. W dzień jajka obleczone mrówkami a teraz jakieś grube robale chodzą. Zdenka ciągle się otrzepuje. :(
Lili
😉😘
Daszka
Chyba słyszę dobijanie się z wnętrza jajka😁.
1aA
Wyobraźcie sobie, że w Rzeszowie na Nowym Mieście są chyba pustułki, a może rarogi. Widzę ich codziennie i słyszę na bloku, w którym mieszkam, 4-ro piętrowym.
213 Views
213
Iwona65
Poszukaj na yt. Głosy ptaków, wybierz pustułkę, bo to pewnie one,  i będziesz wiedziała
Iwona65
No to grubo. Rozumiem , że laik może nie rozpoznać ptaków. Ale rarogi to byłaby sensacja
187 Views
187
Iwona65
Tatuś chrzestny  będzie miał indywidualną sr...kę obserwujując je
niza
Wpiszę ich na razie na koniec tabelek. A jak się zaczną kluć pisklaki/pisklak to na podstawie tego mniej więcej w odpowiednim miejscu w tabelkach.
Kos
Kos
niza wpisz też Kutno
zniesienia były 28.03 godz.9.15 ,31.03 godz.01.13 i 02.04 godz.10.58
niza
Już znalazłam, Edzia i Foton 😉 Wpiszę, jasne.
niza
Przypomnij mi proszę kto tam jest? Edzia bodajże i... ??? Mam zanik pamięci 😅
More