Rzeczywiście bardzo dużo tych mrówek, będą dokuczały małym( niekiedy dorosłe ptaki korzystają z pomocy mrówek- pozbywając się swoich insektów, ale zobaczymy).
Olu, ja również dziękuję ❤ Nie używam żadnych komunikatorów, jedynym moim forum społecznościowym jest "Sokół". Dziękuję jeszcze raz za dobrą informację, Stowarzyszeniu dziękuję za reakcję 🥰🥰😍
W tym gnieździe jest tak miękko, że Zdenka malucha zaraz zagniecie. Na chwileczkę go zostawiła, a po nim mnóstwo mrówek chodzi! Oj chyba będzie tu tragedia.