O tej porze dnia , u Wrotki w budce. - dużo słońca...wcześniej była przodem do kamery odwrócona i widziałam po niej , że nie jest to łatwa sytuacja dla niej , : dziób otwarty i zionie ... taki sam dyskomfort odczuwa teraz Nela , młodsza siostra Wrotki ...jeśli ktoś jeszcze jej nie poznał , to zapraszam do gniazda Warszawa - Żerań.. Partnerem Neli jest Junior, syn znanego chyba wszystkim Franka 💔 to kolejne , fajne gniazdo do podglądania z potomkami legendarnej Iskierki i legendarnego Franka ... ( info jest przeznaczone dla rzeszy nowych FF , którzy lubią takie " smaczki " ) 😊
Piękna jest Twoja znajomość genealogii sokolej. Tylko , żeby nie łączyć Iskierki z Frankiem, bo oni nigdy nie byli parą. Iskierka z Włocławka, a Franek z Warszawy
Co prawda fotka z przed dwóch miesięcy, ale to jest oryginalny Czajnik z kreskami przy oczach 😉 , dlatego tu jest dość prosto odróżnić. Ale już trudniej jest odróżnić Werwę od Rafika w Płocku (no chyba że po obrączce) czy Nilę od Ptysia w Koszalinie https://zapodaj.net/plik-Qi5cqqZlgP
Wrotka jest teraz na noclegu. Jest większa. W dziennym świetle widać że ma beżowy (rudawy) żabot. Czajnik jest mniejszy. Ma biały żabot i charakterystyczne białe kreski przy oczach (eyeliner). Kwestia opatrzenia się. Powodzenia ☺️
Dodatkowo jeśli poczytasz na forum Lublina jakieś posty i obejrzysz do nich filmiki to będziesz wiedziała kto jest kto i szybko się sama opatrzysz z czasem, jak napisała eevik.
Wczorajsze te pukania, stukania Czajnika mocno przestraszyły (pewnie i nawet widział gdzieś ludzi na kominie), a jak wiemy on jest lękliwy ogólnie. Dzisiaj pewnie nadal ma lęki, ale poczucie obowiązku go trzyma i siedzi na jajkach.