Display: All
Mały krzyczy o jeść a samica nie bardzo wie co robić
176 Views
176
Jak to podglądacie bo u mnie podgląd wisi 😒
Agness50
U mnie także😞
Daszka
No troszkę nie ogarnia, co zrobić z tym fantem😊.
Rozdarciuch się trafił 😅😅😅
Wacik chyba głodny😊
151 Views
151
Na FB Stowarzyszenia pojawił się wpis o adopcji i pochodzeniu wacika. Jest też kolejny z reakcją samicy.
https://www.facebook.com/PeregrineProjectPoland/videos/534689846361513/
180 Views
180
Czy ona nie zrobiła mu krzywdy, bo mały leży w jednej pozycji, tylko kuperek faluje.
154 Views
154
Rusza się spokojnie, nawet chciał już jeść
Driver1965
Nie bądźcie tacy , kto ma filmik z adopcji ?
WarKotka
nie. Młody po prostu zmęczony emocjami dzisiejszego dnia jest
Antonówka
I to jest najlepsza opcja :)
Antonówka
Też mi to przez myśl przeszło. Czy go aby nie poturbowała za mocno na początku.
Efa
Efa
Też patrzyłam czy się rusza, ale jak kuperek chodzi to mam nadzieję, że jest ok.
Wzrusz w opór 🥹 ❤️
Oglądałam całkiem niedawno filmik z adopcji w 2017 w Płocku, tam też samica w podobny sposób zareagowała, jakby chciała podziobać pisklaka, tylko tam akceptacja trwała chyba dłużej. Pani Fiberowa zdała egzamin śpiewająco 🥰 mimo, iż nadal wygląda na mocno zszokowaną to maluszek zaopiekowany. Widać, że był zestresowany ale przestał wrzeszczeć więc chyba już jest luz u obojga 😍czekamy na tatę ❤️
To cudowne, że miałam okazję zobaczyć na żywo 🥹🥹🥹
156 Views
156
Maykaw
tez akurat trafilam na podłożenie malucha, a potem prawie zawał jak Fiberowa weszla do gniazda
155 Views
155
No to teraz czekamy na tatę
144 Views
144
buber
Aż się poryczałam. Nie spodziewałam się, że samica tak szybko małego zaakceptuje. https://zapodaj.net/plik-R9vU5HYn7Y
monikam54
Ona chyba dalej jest w szoku 😀
Jest i mamusia😁
145 Views
145
helenabrdys@gmail.com
Tak się matka w kamerę patrzy, jakby nas wyzywała, że to nasza wina 😂
monikam54
Ja miałam mały zawał serio 🫣
Ale już ulga jest 😍
Wieslawa42
Głoooodny jestem 😀
Jaka zdziwiona do kamery patrzy 😂
Myślalam że po pisklaku ale teraz już dobrze to wygląda
Przez sekundę miałam zawał jak wleciała 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Mi do tej pory jeszcze gorąco jak zobaczyłam jej wejście :)
ja tak samo😄
kolorowadama3
I mamy to ❤️ uff
helenabrdys@gmail.com
Chcę go zgnieść, nie spodziewała się że będzie od razu taki duży 🙈
muriel
Słuszną linię ma nasza władza 🤣
i zwiercony😁
Oj Fiberowa była na chwilę , zobaczyła małego i zwiała od razu😔 Ciekawe jak Fiber zareaguje...
140 Views
140
Antonówka
Było bardzo groźnie. W pierwszej chwili, jak złapała go za szyję to pomyślałam, że maluch tego nie przeżyje. Ale ostatecznie załapała, że to nie zagrożenie. Uff.
monikam54
Mi od razu przypomniał się atak Rafika na pustułke. Identycznie to wyglądało...
Ale już dobrze uffff
Citro
Oj tak, taki sam układ skrzydeł.
monikam54
Usiadła na małym , ale szczerze aż mi się ciepło zrobiło jak wpadła do budki i z atakiem na małego.
Na jajkach też nie od razu usiadła. A Młody już nie taki maleńki i pewnie nakarmiony na drogę. 🤞
kolorowadama3
Słychać ją, krąży
Może po jedzonko poleciała
Chyba tylko usłyszała
monikam54
Zajrzała do budki z progu i tyle ją widzieli...
jest maluszek🥰😍
160 Views
160
monikam54
Ja to teraz na Fiberów czekam w stresie 😱😄
IzaEs
myślałam że będzie dwójeczka, byłoby im raźniej 🥰
monikam54
Też tak myślałam , ale zawsze to i tak dobrze . Oby zaraz rodzice przylecieli i go zaakceptowali ♥️
IzaEs
tak dokładnie oby go przytulili i zaakceptowali 🥰
Wieslawa42
bocian przyniósł 😀
Antonówka
w kakakasku 🤣
😆
Misio779
A właśnie dzisiaj się zastanawiałem kiedy dostawa będzie 🤩
https://zapodaj.net/plik-mN85MD6eqE
...to doczekali się  Fiberowie  nagrody 🥰
Antonówka
No to teraz można zacząć się stresować... 🫣
buber
Chyba coś się dzieje , samiczka wyskoczyła z gniazda , teraz lata i krzyczy 😁 czyżby to ten dzień ? 😍
131 Views
131
Fiber czymś bardzo zaciekawiony...😉
129 Views
129
monikam54
Może niespodzianka idzie !? 😁😍
Dzieci przyjechały 🤭🤔?
Fiber przyniósł posiłek, samica nie wzięła. Odleciała. Samiec dłuższy czas zapraszał a w końcu oleciał, a chwilę po tym samica wróciła do jajek
117 Views
117
Amika
12:44 (kam 11:44) Fiber ponownie na kracie. Jest bez prezentu, chyba domaga się zmiany
To kiedy podłożenie małych do Kwidzyna?
111 Views
111
Gawi
Żeby podłożyć, to trzeba najpierw kupić u hodowcy, tak jak kupiło się Pegaza i Skalskiego, a to kosztuje. Tak wyglądała zbiórka w 2022r roku https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/30510-zbiorka?start=5#267248
muriel
Wyglądało na to, że sztuczne jaja pojawiły się z inicjatywy Orange, który opiekuje się gniazdem, zatem można było się też  spodziewać, że to oni podjęli decyzję o sfinansowaniu zakupu piskląt. Gdyby było inaczej,  mielibyśmy może sygnał ze strony Stowarzyszenia, że potrzebne są na to fundusze?
Gawi
Nic na ten temat nie piszą pod transmisją, Orange chyba dał tylko transmisję. Może młode będą z reintrodukcji w ramach dotacji UE
muriel
Na FB jest wpis, z którego wynika, że to jednak Stowarzyszenie  "zapewniło" pisklę. Szkoda, liczyłam na hojność bogatych sponsorów ;/
No właśnie. Przecież gołym okiem widać, że Fiberowie zasłużyli na potomstwo. Jakoś niepokojąco ucichło o Kwidzynie. Para została wykluczona??? 🤔
jur
jur
Cierpliwość jest największą cnotą FF  😉.
monikam54
Ale człowiek się doczekać nie może 😀
Kwidzyn padł podgląd
81 Views
81
monikam54
Podgląd jest , ale chyba niespodzianki nie było 😟
Iwona65
Może niespodzianka będzie
Jus Sza
Tak właśnie pomyślałam 😁 już czas na "wyklucie"🥰
More