Młode napakowane po korek 😁karmienie chyba było niedawno ..Werwa wypoczywa na tarasie , a młodzież zajęcia własne w budce ..zaraz pewnie spanko będzie...narazie kosmetyka u małolatów..😊 U Minionka największe wole 😁
No jakby tak zerknąć w kalendarz i przeliczyć to faktycznie jakoś niedługo po majówce może być. Mam nadzieję że będzie i informacja na stronie :) zawsze przy obrączkowaniu przypomina mi się ta grafika 🙃
Po wczorajszym wylocie Rafika z pustułką z G1 w szponach chyba na G2 nie trafiła jako pokarm. Dzisiaj Werwa jakiegoś dużego przyciągnęła do jedzenia dla dzieciaków, a że dzieciaki to już olbrzymy, to kilka minut i po posiłku 🙂