Obserwuję te budki i gniazda od dłuższego czasu i nasuwa mi się myśl , że już po zachowaniu pisklaków można podejrzewać płeć , tak jak tu w Płocku - trzy trzymają się razem i mogą to być np samice, a jeden pisklak osobno i może to być samiec , a może w tym przypadku może być odwrotnie 😊
Pewnie obrączkowanie odbędzie się na dole przy kamerach. Jestem ciekawa reakcji Werwy 🙃