Display: All
Biedny Rafik lata dookoła komina Werwa przy kracie
122 Views
122
IzaEs
ja tam Rafika nie żałuje 🤪
monikam54
Ja też nie 🤫
A w tym roku Rafik się nie chciał załapać na biżuterię?
104 Views
104
IzaEs
A mógł bo taki cwaniaczek w tym roku się zrobił że aż Werwie się obrywało 🫣😛
elik
i dobrze, bo dzięki temu, że jedno ma a drugie nie ma, można ich szybko zidentyfikować
Krata zamknięta, Werwa bije na alarm a Rafik robi naloty aż Werwę zmiotło kilka razy 🙈
A potem kidnapery zabrały dzieci i stoi bidula przy kracie i zagląda do gniazda zdezorientowana 🥺
120 Views
120
kolorowadama3
rodzice latają w panice
122 Views
122
Krata opadła.
112 Views
112
Krata się zamknęła!
110 Views
110
Młodzież miny miała takie, jakby drzwi do Narnii się otworzyły, i jakie to one straszne są i groźne :):):)
IzaEs
I na całe szczęście dla Wszystkich bo Werwa się nie patyczkuje a widzę że i Rafik w tym roku bardziej bojowy się stał (atak na pustułkę a i na Werwę też cwaniakował )
Za pół godziny obrączkowanie!🍀🌻🍀🌞🌟
120 Views
120
Dan21
Pan w kasku chyba oberwie od Werwy, bo bojowo nastawiona 🫣
kolorowadama3
Werwa wyje jak syrena alarmowa a młode jej wtórują
IzaEs
Już sokoły krążą i coś już czują 🫣 i maluchy japy drą 🙃🫣
Już się tam szykują bo dorosłe latają wrzeszczą 😅🫣
Werwa zaniepokojona
93 Views
93
IzaEs
Czuje pismo nosem 🙃 ciekawe jak dzisiaj zareaguje czy też będzie się pchała do gniazda dzielnie bronić maluchów 🫣😊
Zbliżają się ;)
Pytanie do osób, które już wzięły udział w konkursie. Wy też nie widzicie na stronie potwierdzenia wzięcia udziału w konkursie? Zawsze było tak, że była grafika z potwierdzeniem (takie paski pokazujące, że wpisaliśmy wszystko). Miałam to zaraz po zagłosowaniu, ale teraz już tego nie widzę.
93 Views
93
raf
Mam podobnie. Po wysłaniu propozycji "paski" były a po potwierdzeniu mailem i ponownym zalogowaniu na podglądzie Płocka żadnego info o konkursie
niza
Konkurs jednak od g.12.
niza
No właśnie to tak wyglądało jakby zniknął całkowicie. Zobaczymy, może jakiś błąd techniczny i ruszy jeszcze raz. Edit. Weszłam w regulamin i jest napisane, że jednak od g.12 czyli ruszy jeszcze raz. Może czekamy jednak na potwierdzenie płci dzieci.
KamilJo
Nie wiem czy zawsze tak było ale w regulaminie pisze że dopiero od godziny 12 można będzie dawać propozycje imion
niza
Nie było, zawsze startowały od rana. Też właśnie weszłam w regulamin i widzę, że od g.12.
Mi całkowicie zniknął konkurs, nawet nie zdążyłam wypełnić😂 zmieniłam podgląd na Lublin, wróciłam i nie ma.
buber
Faktycznie, było wcześniej a teraz nie ma.
Ruszył Konkurs na imiona 😊
130 Views
130
Orlen ma też swój przekaz, jest tam info o przeprowadzaniu prac serwisowych wraz z przeprosinami https://a.orlen.pl/PL/Odpowiedzialny_Biznes/Gniazdo_soko%c5%82ow_w_PKN_ORLEN/Strony/default.aspx
174 Views
174
daro40-40@o2.pl
Dzięki
Dziękuję 🙂
nie mam podglądu a jutro obrączkowanie ok. 11
132 Views
132
Baszka
Ja też
Chyba wszyscy nie mają, ciekawe, kiedy wróci wizja 🤔
elik
też nie mam
kolorowadama3
Ani ja :(
brak podglądu
90 Views
90
Też u mnie nie ma.
122 Views
122
Dzieciaki spią, a mama schowana na tarasie 😁
119 Views
119
More