Display: All
Ten jeden odważniak stoi w przedsionku, z kam zewnętrznej widać dziób i kawałek łebka
146 Views
146
Po porwaniu zrobiły się odważniejsze 😁
162 Views
162
Jeden młodzieniaszek odważył się wystawić głowę nad kratę
168 Views
168
Już go nawet widać na zewnętrznej kamerze :)
IzaEs
Mały cwaniaczek jaki mądry bo już po zaobrączkowaniu 😜
IzaEs
geny Werwy 😜
Werwa ma już wywalone 😊 wszystko w porządku 🥰
161 Views
161
3 przytulone, a jeden stoi na baczność😀
158 Views
158
i sie drze :D
Obrączki chyba są KA, widzę bodajże 7KA.
179 Views
179
jest 4KA i 7KA
Wrócił konkurs. Ci co głosowali to widać, że głosy zaliczone. Przynajmniej ja tak mam.
178 Views
178
Inspe
Chyba trzeba odebrać pocztę i wkleić link do przeglądarki lub otworzyć bezpośrednio w programie pocztowym. Bez tego nie ma komunikatu, że głos zaliczony.
niza
Zgadza się, trzeba potwierdzić przez maila. Ale tak jest co roku. Tutaj pod tym względem bez zmian.
Inspe
Nie wszyscy biorą udział w konkursach na imiona.
niza
Yyy no raczej tych miałam na myśli 😉
IzaEs
dokładnie tak
Widzę jeden plecaczek 😊
162 Views
162
Szkoda, że nie widać całego procesu i reakcji maluchów.😑
169 Views
169
IzaEs
na pewno będzie filmik na YT 😉
Hdotu
Świetnie. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć.😀
A konkurs na imiona to znikł ??? Już po ptokach ??? Czy jeszcze można dawać propozycje ???
161 Views
161
monikam54
No właśnie , gdzie to jest ? Rano jeszcze widziałam i tam było że do 7 maja można zgłaszać. Więc mówię jeszcze mam czas , a teraz nie ma wcale ? 🤔
KamilJo
Dopiero od godziny 12 będzie można proponować imiona dla młodych
IzaEs
Dzięki też już doczytałam 🫢  ale rano można było głosować a później to zniknęło 😉
Maluchy dalej w bezruchu przy ściance stoją
147 Views
147
Wieslawa42
"silnie przestraszone " - jak mówił Pawlak do Kargula 😀
są maluchy i krata w górze
146 Views
146
elas59
Werwa już przed progiem  stoi
IzaEs
Moje to czy nie moje ? 🤔🤪
Werwa ma chyba trochę pietra jeszcze, żeby wejść do środka
Dzieci wracają :) Ale obraz tnie strasznie.
146 Views
146
co można z tym zrobić? żeby było ok?
monikam54
Nic nie widać 🥺😭
elas59
Kamerka 2 i 3 wcale  się ni otwierają a 1 od czasu do czasu udaje się otworzyć
i jest co najmniej jeden z plecaczkiem :)
kolorowadama3
Mi się całkiem wyciepał. Na żadnej jam nie mogę podglądać
IzaEs
ja nie mogę wejść na cam2 ani cam 3😩😩😩😩
niza
Ja już też.
No trochę chyba to za długo trwa. To w końcu Werwa, która nie odpuszcza, a tu tak przeciągają to zabranie młodych.
121 Views
121
niza
Wszystko normalnie, jak zawsze.
Dan21
Nie neguje, co nie zmienia rzeczy że mogliby to zrobić w max 15 minut
Wam też tak zacinało? 😅🫣 Obserwowałam na kompie i na kom ale niestety ominęło mnie najlepsze 😅🫣
137 Views
137
tnie się ostro, za duża widownia :)
elik
zacinało to mało powiedziane, przez dłuższą chwilę nie można było wejść na peregrinusa
niza
Miałam tak samo. Pewnie za dużo osób na raz chciało wejść. A teraz odpuściło dużo to zaczęło byc normalnie.
elik
ale człek na własne oczy nie obejrzał 😏
IzaEs
też niestety 😏
More