MENU
Home
Home WebCam
WebCam Plock ORLEN
WebCam Trzebiez
WebCam Walbrzych PEC
WebCam Poznań VEOLIA
WebCam Dolina Baryczy
WebCam Dobra EMITEL
WebCam Warsaw Zeran ORLEN Termika S.A.
WebCam Warsaw Kaweczyn ORLEN Termika S.A.
WebCam Koszalin MEC
WebCam Reda MPCK KOKSIK
WebCam Slupsk ENGiE
WebCam Warsaw Siekierki ORLEN Termika S.A.
WebCam Lodz VEOLIA EC3
WebCam Wloclawek ANWIL
WebCam Konstancin-Jeziorna ORANGE
WebCam Strzelce Opolskie ORANGE
WebCam Liszkowo ORANGE
WebCam Kwidzyn ORANGE
WebCam Tczew GPEC
WebCam Wejherowo OPEC
WebCam Adaptive falcon nests
WebCam Barlinek
WebCam Legnica KGHM
WebCam Wloclawek MPEC
WebCam Warsaw PKiN
WebCam Glogow KGHM
WebCam Gdansk Rafineria
WebCam PGE ➡
WebCam Gdynia PGE
WebCam Torun PGE
WebCam Lublin PGE
WebCam Lodz VEOLIA EC4
FORUM
Help Falcons
Login
Remind password
Registration
Display:
All
#
Search Flair
Announcement
Drastic
Question
Search
Basiula
Ten jeden odważniak stoi w przedsionku, z kam zewnętrznej widać dziób i kawałek łebka
See More
VEGA
and 2 others
3 Likes
146 Views
146
1 Comment
1
A
AC1974
Po porwaniu zrobiły się odważniejsze
😁
See More
5
Violetta
https://www.youtube.com/watch?v=l0WGdqa3Maw
See More
Guernsey2007
and 11 others
12 Likes
162 Views
162
J
jarecki317
Jeden młodzieniaszek odważył się wystawić głowę nad kratę
See More
IzaEs
and 2 others
3 Likes
168 Views
168
3 Comments
3
M
maniekmaniek
Już go nawet widać na zewnętrznej kamerze :)
See More
1
IzaEs
Mały cwaniaczek jaki mądry bo już po zaobrączkowaniu
😜
See More
IzaEs
geny Werwy
😜
See More
IzaEs
Werwa ma już wywalone
😊
wszystko w porządku
🥰
See More
VEGA
and
gosza
2 Likes
161 Views
161
A
AC1974
3 przytulone, a jeden stoi na baczność
😀
See More
gosza
and 2 others
3 Likes
158 Views
158
1 Comment
1
M
marchewka2374
i sie drze :D
See More
1
niza
Obrączki chyba są KA, widzę bodajże 7KA.
See More
Kysza 09
and 5 others
6 Likes
179 Views
179
1 Comment
1
A
Andzia88
jest 4KA i 7KA
See More
1
niza
Wrócił konkurs. Ci co głosowali to widać, że głosy zaliczone. Przynajmniej ja tak mam.
See More
VEGA
and 2 others
3 Likes
178 Views
178
5 Comments
5
Inspe
Chyba trzeba odebrać pocztę i wkleić link do przeglądarki lub otworzyć bezpośrednio w programie pocztowym. Bez tego nie ma komunikatu, że głos zaliczony.
See More
1
niza
Zgadza się, trzeba potwierdzić przez maila. Ale tak jest co roku. Tutaj pod tym względem bez zmian.
See More
1
Inspe
Nie wszyscy biorą udział w konkursach na imiona.
See More
niza
Yyy no raczej tych miałam na myśli
😉
See More
IzaEs
dokładnie tak
See More
IzaEs
Widzę jeden plecaczek
😊
See More
VEGA
and 2 others
3 Likes
162 Views
162
Hdotu
Szkoda, że nie widać całego procesu i reakcji maluchów.
😑
See More
169 Views
169
2 Comments
2
IzaEs
na pewno będzie filmik na YT
😉
See More
1
Hdotu
Świetnie. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć.
😀
See More
IzaEs
A konkurs na imiona to znikł ??? Już po ptokach ??? Czy jeszcze można dawać propozycje ???
See More
161 Views
161
3 Comments
3
monikam54
No właśnie , gdzie to jest ? Rano jeszcze widziałam i tam było że do 7 maja można zgłaszać. Więc mówię jeszcze mam czas , a teraz nie ma wcale ? 🤔
See More
KamilJo
Dopiero od godziny 12 będzie można proponować imiona dla młodych
See More
1
IzaEs
Dzięki też już doczytałam
🫢
ale rano można było głosować a później to zniknęło
😉
See More
1
Nela
Maluchy dalej w bezruchu przy ściance stoją
See More
VEGA
and 3 others
4 Likes
147 Views
147
1 Comment
1
Wieslawa42
"silnie przestraszone " - jak mówił Pawlak do Kargula
😀
See More
2
MartaD
są maluchy i krata w górze
See More
IzaEs
1 Like
146 Views
146
3 Comments
3
elas59
Werwa już przed progiem stoi
See More
2
IzaEs
Moje to czy nie moje ?
🤔
🤪
See More
M
maniekmaniek
Werwa ma chyba trochę pietra jeszcze, żeby wejść do środka
See More
2
niza
Dzieci wracają :) Ale obraz tnie strasznie.
See More
VEGA
and 4 others
5 Likes
146 Views
146
7 Comments
7
A
Andzia88
co można z tym zrobić? żeby było ok?
See More
monikam54
Nic nie widać 🥺😭
See More
elas59
Kamerka 2 i 3 wcale się ni otwierają a 1 od czasu do czasu udaje się otworzyć
See More
L
Lassar
i jest co najmniej jeden z plecaczkiem :)
See More
5
kolorowadama3
Mi się całkiem wyciepał. Na żadnej jam nie mogę podglądać
See More
IzaEs
ja nie mogę wejść na cam2 ani cam 3
😩
😩
😩
😩
See More
niza
Ja już też.
See More
Dan21
No trochę chyba to za długo trwa. To w końcu Werwa, która nie odpuszcza, a tu tak przeciągają to zabranie młodych.
See More
gosza
and
kolorowadama3
2 Likes
121 Views
121
2 Comments
2
niza
Wszystko normalnie, jak zawsze.
See More
3
Dan21
Nie neguje, co nie zmienia rzeczy że mogliby to zrobić w max 15 minut
See More
A
Andzia88
Wam też tak zacinało? 😅🫣 Obserwowałam na kompie i na kom ale niestety ominęło mnie najlepsze 😅🫣
See More
IzaEs
1 Like
137 Views
137
5 Comments
5
M
maniekmaniek
tnie się ostro, za duża widownia :)
See More
elik
zacinało to mało powiedziane, przez dłuższą chwilę nie można było wejść na peregrinusa
See More
2
niza
Miałam tak samo. Pewnie za dużo osób na raz chciało wejść. A teraz odpuściło dużo to zaczęło byc normalnie.
See More
1
elik
ale człek na własne oczy nie obejrzał 😏
See More
1
IzaEs
też niestety
😏
See More
More