Display: All
Samiczka i samczyk siedzą przed kratą
104 Views
104
Będą podane wagi młodych? 🤔
198 Views
198
niza
Myślę, że tak. Po kilku dniach dostaniemy info, jak zawsze.
19:46 karmienie
172 Views
172
IzaEs
Jakie darcie japy 🤯 głodomory
jur
jur
A słownictwo... 😝
Mikron, nasz pałacowy walczak (wykluł się w 2021) dostał obrączkę 6 CV, mikrus z Orlenu ma obrączkę 6 KA, może 6 to nie przypadek?
179 Views
179
3 samce i 1 samiczka w Płocku 😊
221 Views
221
to dobrze że 3 samczyki. Wydaje mi się, że jest deficyt samców w populacji
niza
W życiu nie obstawiłabym tutaj trzech chłopaków. Myślałam, że jest odwrotnie i że są trzy dziewuchy i jeden chłopak. I jak widzimy w tym roku nadajnik dostała samiczka 😊
ja tak obstawiałam 1 samiczka i 3 samce ;) widać to na pierwszy rzut oka ;) ona ciągle się😆😅 drze
..no  ja też obstawiałam,  tak jak i Ty 🤔
nr obrączek i grafika płci,  podane przy pisklętach na stronie podglądu
3 samce? 😳 Typowałam 3 samice
192 Views
192
Czekam jeszcze na wagi dzieciaków :D
Chyba większość tak typowała 😁
Baszka
Ja myślałam, że 2 na dwa
Werwa zjadła łapkę z obrączką
180 Views
180
🤪
Odczytałam 5KA  ma "plecaczek"
185 Views
185
Matko i córko wchodzę patrzę a w chałupie pusto 🫨 dzieciory na podeście były wszystkie ???
Teraz już w środku karmienie nareszcie 😍
187 Views
187
Młode dostały numery od 4 do 8. Czy ktoś wie, dla kogo przeznaczono numery 1-3 ?
Daszka
Zapewne jakieś inne ptaki (wcale niekoniecznie sokoły wędrowne, tylko z łapą w tym samym rozmiarze) już te obrączki dostały, ponieważ z zasady numery poszczególnej serii zakładane są po kolei.
Paula12
Przez moment wyleciały jak zobaczyły, że szamka będzie 😁
IzaEs
nooo tak musiało być
Inspe
Nieprawdopodobne. Z innej kamery 3 jest taki widok, gdy pod nią siedzą.
IzaEs
właśnie na obu kamerkach było pusto szok i niedowierzanie 🫨🫨🫨
14:47 Karmienie
159 Views
159
Karmienie, ale głodne :D
150 Views
150
Paula12
Jeden to nawet już nie czeka na obsługę 😂
Jest jedzonko :)
131 Views
131
Wiadomo już ile jest samiczek i samców
125 Views
125
Zaciął mi się akurat obraz - Werwa na coś skoczyła w budce. Nie wiem, zaatakowała coś czy co? Dzieciaki się przestraszyły. Po 14:20 parę minut
134 Views
134
widziałam to. Mi też akurat się zacięło. Młode już głodne są
Werwa w końcu w domu a małe się drą bo chyba głodne 🙃
134 Views
134
wydaje mi się że jest cały czas od powrotu młodych 🤔
IzaEs
Werwa jest cały czas ale na kracie, do środka nie wchodzi, coś ją tam denerwuje, była znowu na chwilę i zaraz wyszła ale dziećmi nie była zainteresowana tylko patrzyła w górę i na kamerkę
IzaEs
a najwięcej japę drze ten z plecaczkiem 😀  chyba to ONA 😉
More