Nie będzie, zbyt dużo czasu minęło od pierwszego. W tym roku w Lublinie mamy jedynaka. Sama osobiście jestem trochę zawiedziona, ale z drugiej strony dobrze, że jest ten jeden.
Zbyt wiele czasu??? Przecież maluch ma dopiero dwie doby😂 Tylko w tym sezonie mamy kłucie w Płocku po 3 i we Włocławku po 4 dniach, nie zapominajmy o Mikronie😉