Display: All
Mały próbuje już samoobsługi i sam dzielnie próbuje rwać kąski.
101 Views
101
74 Views
74
Karmienie Adopciaka
66 Views
66
Fiber w budce
65 Views
65
Daszka
Posiedział, podumał, poczyścił piórka, kilka razy zadołkował i zasiadł w progu.
Fiberowa zgłupiała jak wpadła z jedzonkiem do budki. Był młody i nie ma.🤣
😆
61 Views
61
aalina
Fiberowa nakarmiła a Fiber pilnuje i oboje mają problem z nowym miejscem młodego.🤔
Daszka
Młody zaczął być mobilny i już nie jest tak fajnie😄.
Citro
Zamiana miejsc. Fiberowa siedzi grzecznie z tyłu budki, a puchaty przy wejściu i pilnuje chałupy.
Daszka
Teraz Fiber siedzi w jednym kącie, grubcio w drugim. Awanturka była w domu, czy co?😉
Młody nauczył się chodzić i przespacerował się na drugi koniec budki i jest niewidoczny
61 Views
61
Przeturlał się grubasek 🤣
Nareszcie sniadanko
57 Views
57
W tej chwili na progu pani Fiberowa
56 Views
56
z piórkiem nad dziubkiem
55 Views
55
o jest i Fiber na progu
51 Views
51
Od 10.05 są tylko wzmianki typu: znowu karmienie, Fiberowa karmi itd. itp. Ani razu od tego czasu nie ma informacji o obecności Fibera. Ma ktoś coś?
70 Views
70
Daszka
Ja jak zajrzałam późnym popołudniem, to samiczka siedziała w progu i rozglądała się intensywnie, a potem ktoś niewidzialny wylądował na daszku, domniemuję że to Fiber. Samiczka od razu poleciała do góry, ale wróciła za chwilę na pusto.
Iwona65
Ale właśnie, ona tylko rozgląda się za nim, a nie widać go. A lubiał też się zajmować młodym
Daszka
Wtedy jak to widziałam, to ktoś raczej na pewno na daszek przyleciał, bo słyszałam dźwięki lądowania. Ale też mi jakoś nie pasuje, że coś cicho o Fiberze.
Iwona65
A nie . Ja oglądałam przed godz. 20
Iwona65
Też to widziałam i raczej pomyślałam, że to ona poleciała po zapas, który wcześniej wyniosła. Zaraz potem przyleciała karmić. No ale tylko ten wieczór.
Pani Fiberowa miała już wcześniej młode, czy to jej pierwszy wychowanek?
63 Views
63
To chyba wyjaśnia jej fioła na punkcie „małego😅”  wspaniała jest 😊
😇
Iwona65
Prawdopodobnie pierwsze
Antonówka
To jej pierwszy sezon na wizji z Fiberem. Wcześniej była inna samica - Redzianka, jeśli mnie pamięć nie myli.
Iwona65
Ale prawdopodobnie też pierwsze w   ogóle. Po sezonie Admin dostanie foty do rozstrzygnięcia z jej pierwszego pojawienia się
Ono wygląda jak "szwarceneger" lub jak "obelisk"🤪
81 Views
81
Fiberowa jest wspaniałą matką. Mam nadzieję, że za rok doczeka się gromadki własnych maluchów, aby móc je bezustannie rozpieszczać :)
76 Views
76
Młody wyruszył w świat, znaczy się w drugi kąt budki. Mamuśka ma na niego oko, żeby przypadkiem z głodu nie zemdlał.https://zapodaj.net/plik-OWuupSx8iH
78 Views
78
Misio779
Noooo. Zwłaszcza z głodu 😂
Iwona65
😂
More