Display: All
Fiberowej chyba nie podoba się plecaczek i obrączki, zagląda i dziobie po nogach 😁
110 Views
110
🤣👍🏻
Obrażona na cały świat koniecznie jest potrzebne żarełko
110 Views
110
Już jest dobrze. Krzyczka tyle czasu się darła, że odpoczywa. Samica już na miejscu
134 Views
134
i chyba wypatruje Fibera z dostawą jedzenia, bo przecież malutka na pewno jest głodna ;)
Iwona65
To napewno
I co ono ma na plecach-zdziwienie😗
118 Views
118
Moja to czy nie moja ??!! 😆

https://zapodaj.net/plik-D1lerIqD9U
115 Views
115
Dzień Dobry z Kwidzyna! Dzielna samiczka (waga ok 0,9kg) z wieży otrzymała dwie czarne obrączki, w tym obserwacyjną 1HK oraz nadajnik. Sponsorem nadajnika jest Orange 😁 . Fiber i samica całą akcję nadzorowali z powietrza. Jak tylko młoda samiczka wróciła do budki, samica usiadła nad budką i siedzi do tej pory 😉
152 Views
152
Baszka
Dlaczego dostała dwie czarne obrączki?
Przyłączam się do pytania...  Dlaczego obrączka ornitologiczna również jest czarna?
Citro
Też mnie to zastanawia. Do tej pory mieliśmy objaśnione: żółte, zielone i czerwone. Szkoda, że nie napisali co oznacza mała czarna (obrączka).
muriel
Reintrodukcja + konstrukcja stalowa?  Chyba o to chodzi?
JAK TAKI grubas to nie odleci od mamy. 
Dwie czarne tzn obserwacyjna i adopciak?
przydałoby się coś pod drzwiczki podłożyć bo strasznie stukają na wietrze :(
Możnz wiedziec gdzie są informacje z obrączkowania jak płeć i waga i numery obrączek podane
Dziekujemy orange za plecaczek
niza
Wspaniałe wieści ❤️ Mam nadzieję, że ktokolwiek kto będzie miał dostęp do jej nadajnika będzie nam później przekazywać informacje co u niej słychać. Wspaniała dziewczynka nam rośnie. Myślę, że wszyscy trzymamy za nią kciuki 🙂 Pierwsza chyba z dwoma czarnymi obrączkami 😉
elik
taką wagę może przebić jedynie jedynaczka Astry
139 Views
139
Spóźniłem się :( jest jakieś nagranie?
122 Views
122
Samiczka ♥️
119 Views
119
monikam54
Ciekawa jestem jej wagi , może napiszą 😁
Powyżej ktoś dodał 0.9kg
Ale dała czadu przy powrocie pan w kakasku dostał łomot
Maleństwo jak krzyczy na pana w kakasku ,Fiberowa nie dała się złapać szkoda
114 Views
114
Maleństwo 🤣
Mały dostanie nadajnik , ale super ♥️
113 Views
113
Daszka
Ale fajnie🙂. Niestety musiałam wyjść z domu  jakoś po: "Dałbym ci buziaka, ale byś mnie ugryzł" i nie wiem, jak się zakończył ten romans😅.
mam wrazenie, ze maluchy z północy dostaja plecaki, by obserować potem gdzie bedą szukać miejsc bytowania? Plan jest na północno-wschodnia częśc Polski, co mnie bardzo cieszy bo tu mieszkam i u nas tych pięknych ptaków po prostu nie ma. Takie moje domysły.
Iwona65
Są. Tylko trzeba zadzierać głowę 🙂
Raczej dostają te, dla których sponsor kupi. Orlen sponsoruje swojemu jednemu i tutaj chyba Orange
monikam54
Też tak zrozumiałam, że sponsorem jest Orange. Być może na kluskę też oni fundusze dali 😊. Tak czy siak super 😊❤️
Iwona65
A to ja przypomnę, że nadajnik można samemu przysponsorować. I ta osoba ma wtedy dostęp do telemetrii. Tak zrobił np. Ciuciek . Co można poczytać na forum
monikam54
O nie wiedziałam , ciekawa opcja. Jak to zrobić , napisać do stowarzyszenia że chciałabym zakupić nadajnik dla danego sokoła ?
Iwona65
Dokładnie tak
Słychać już krzyki samicy
105 Views
105
Daszka
I odgłosy wspinaczki.
monikam54
O i Fibera też słychać , jadą na dwa głosy 🤣
Przed obrączkowaniem trzeba małego a może raczej małą nakarmić.
97 Views
97
Daszka
...a potem użyć podnośnika, żeby go wciągnąć do gniazda z powrotem.
Oj chyba to dziewuszka. Popatrzcie na jej ogromniaste szpony 🥰
Antonówka
😂
Adopciak zaraz wybuchnie z przeżarcia
114 Views
114
Pączuś po obiadku dalej głodny 😁😂 mamusia poszła z jedzonkiem w drugi kąt a on "przyturlał" się za nią😂
109 Views
109
More