Dzień Dobry z Kwidzyna! Dzielna samiczka (waga ok 0,9kg) z wieży otrzymała dwie czarne obrączki, w tym obserwacyjną 1HK oraz nadajnik. Sponsorem nadajnika jest Orange 😁 . Fiber i samica całą akcję nadzorowali z powietrza. Jak tylko młoda samiczka wróciła do budki, samica usiadła nad budką i siedzi do tej pory 😉
Wspaniałe wieści ❤️ Mam nadzieję, że ktokolwiek kto będzie miał dostęp do jej nadajnika będzie nam później przekazywać informacje co u niej słychać. Wspaniała dziewczynka nam rośnie. Myślę, że wszyscy trzymamy za nią kciuki 🙂 Pierwsza chyba z dwoma czarnymi obrączkami 😉
mam wrazenie, ze maluchy z północy dostaja plecaki, by obserować potem gdzie bedą szukać miejsc bytowania? Plan jest na północno-wschodnia częśc Polski, co mnie bardzo cieszy bo tu mieszkam i u nas tych pięknych ptaków po prostu nie ma. Takie moje domysły.
A to ja przypomnę, że nadajnik można samemu przysponsorować. I ta osoba ma wtedy dostęp do telemetrii. Tak zrobił np. Ciuciek . Co można poczytać na forum