Display: All
Relacja z obrączkowania na forum - filmik się wgrywa (kłopoty z netem bo wieje) do później. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nadrzewne-gniazda-lesne/30941-gniazdo-sokolow-dolina-baryczy-2025?start=195#315107
163 Views
163
Posiłek regeneracyjnyhttps://zapodaj.net/plik-T03jyuAMDg
156 Views
156
Mama z dziećmi
144 Views
144
Kingak275
Piękny widok 🥰
Dzień Dobry z Doliny Baryczy! Zdenka na drzewie obok Prezesa obserwuje całą akcję z bardzo bliska. Borek obserwuje z wysokości. W gnieździe jest Samiczka Sosenka 7KV, Samiczka Morawa 8KV i samczyk Chrobry 9KV 😉
172 Views
172
niza
Również tak obstawiałam, temu co najbardziej przebijają już piórka najstarszy a mniejszy od jeszcze puchatych siostrzyczek :)
mkovalevska
Piękne imiona!
Tak jak obstawiałam :D
IzaEs
Super dziękujemy Poodka 😍🥰 
A który jest który ? Ten pierwszy krzykacz to ? I ten najciemniejszy kto ?
Terka
Najciemniejszy to samiec.
domisays
Najciemniejszy jest najmniejszy, więc obstawiam, że to Chrobry.
151 Views
151
IzaEs
A jak lukają za nim w dół 🤣
O mały bojownik
😆
119 Views
119
Lea12!
Świetny był 😁 skradł moje serce😊
Antonówka
Mało jej było własnej biżuterii, chciała jeszcze adminowi zakosić to, co miał na nadgarstku przypięte 🤣
Prezes na gałęzi, a telefon trzeba odebrać. Gdyby dzwoniący wiedział. Chyba wracają smoki.
109 Views
109
Iwona65
Dzwonił ktoś, żeby np. przestawić kamerę, albo z zapytaniem dlaczego nie są wstawione jakieś dane w metryczkach 😉
Kawę by jakąś Zdenka zaproponowała, gość w domu a ona nic tylko krzyczy 🙈
😆
101 Views
101
Jezu aż mi się w głowie kołuje jak na to patrzę 🤣 maga odwaga 👌
Może Borek poleciał po herbatę, a Zdenka zagadywała, żeby gość się nie nudził 😜
elik
a gość też bez gościńca 😜
niza
😂
118 Views
118
Prezes trzepnął o kamerę i mówi "Kto to tu powiesił tą kamerę no?" 😅😅😅
114 Views
114
OlaOlszowska
Chyba jakiś zeszyt trzeba założyć z tymi hasłami 😅 Do dziś pamiętam jak kuń zabierał jajka z NDM i mówi "żebym tego nie upuściiiiił" 🙈
IzaEs
Ale wysokość 🫣
"Może za godzinę.... jak nie zapomnę" :P
powsinoga
🤣
Antonówka
😂
Udało się, żadne nie uciekło na gałęzie 🙈
113 Views
113
Sesja zdjęciowa i do wora 😆
110 Views
110
Jestem ptakiem drapieżnym i zakrzyczę Cię na śmierć 😂
98 Views
98
😆
Już
87 Views
87
ale precyzja w ich zagarnianiu z gniazda, Szacunek dla pana w kakakasku
OlaOlszowska
Młode uruchomiły się na widok Prezesa 🙈
Słychać Zdenkę i przed chwilą było widac jej przelot.
89 Views
89
More