Display: All
Gdynek z przekąską, a tu 4 rozkrzyczane dzioby 😂
48 Views
48
Daszka
I było klasyczne: gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta😅
Jest przed szóstą a już po śniadaniu. Młodzież układa się do spania a Afrodyta odleciała pewnie po dokładkę albo śniadanie dla siebie. Nie, nie odleciała i wróciła. Znalazła jakieś skrzydło i sobie skubie. Została z młodymi.
43 Views
43
Afrodyta na daszku.  Ciekawe czy złamie się w nocy i wejdzie do budki.
49 Views
49
Daszka
Na razie czuwa nad całym miastem🥰.
W kamerze 1 od kilku minut słychać krzyki sokoła, chyba nawet momentami było widać przelot.
47 Views
47
Głodny Teo woła rodziców. Kilka minut temu Gdynek wpadł z czymś małym na barierkę, ale chwilę później odleciał jak poparzony.
Rozkrzyczana Bogini wylądowała właśnie na balustradzie
Było dzisiaj śniadanie?
45 Views
45
Kolejna kolacja.
57 Views
57
Citro
Yyyyy co to było? Skończyło się w 2 minuty
Kolacja. Gdynek coś przyniósł, jeden zabrał i je w kąciku. Teraz Afrodyta czymś karmi pozostałą 3
54 Views
54
Afrodyta z kolacją
61 Views
61
Daszka
Po dramatycznym karmieniu u łódzkich pustułek tak miło i spokojnie ogląda się nasze wędruski. Są takie spokojne, łagodne i dobrze wychowane, ech.
Arau
prawda? Grzeczna kolejka, kto najedzony to idzie do kącika, nawet się nie przepychają za mocno :D
Daszka
Dokładnie tak. Jestem urzeczona ich kulturą osobistą😊. A na Brzezińskiej już po najmłodszym braciszku ślad nie został. Mamusia na koniec wciągnęła nóżkę😶.
Arau
Uh, no nic się nie zmarnuje. Ale przykro
Na FB na stronie Stowarzyszenia jest info i mini filmik o obrączkowaniu malucha  na EC4 ( tam jest więcej filmów) ale ja nie umiem znaleźć tych filmów na YT .
61 Views
61
aalina
jedynak to samiec  2KX
evanelina
Z mężem nagraliśmy całość, po pracy zmontujemy i udostępnimy 😉
Dla tych co nie widzieli skrót obrączkowania https://youtu.be/JGPIywsCozE
61 Views
61
Rodzina w budce. Afrodyta karmi młode a Gdynek siebie. Jakaś malizna to była. Dorze, że suchary zostały po obrączkowaniu.🤣
60 Views
60
Daszka
No cóż, każdy sokół ma swoje priorytety😁.
elas59
Afrodyta właśnie odleciała .
Godz. 15 : 00  a Afrodyta na poręczy siedzi .
65 Views
65
Tuz przed 14-ta była mała przekąska a teraz Afrodyta  przyniosła jeszcze żywą zdobycz. Ale nie wiem co to takie czarne.
73 Views
73
Był konkurs na imiona w Łodzi?
73 Views
73
Jak były te pierwsze testy na stronie, to też zaproponowałam Włókniarza 😁 nie wiem czy ktokolwiek widział te propozycje testowe, więc to pewnie przypadek, ale cieszę się 😊
aalina
Pewnie tak ale podobają mi się, jest OK . Ale ja też takie łódzkie sobie przygotowałam. Będzie na zaś.
Iwona65
Chyba nie. Veolia pewnie konkurs wewnętrzny zrobiła
Samiczka czarna obrączka? 🤨
90 Views
90
aalina
Chyba to nie błąd. Tak mi się wydaje, że ma czarną. Już przy obrączkowaniu tak mi mi się wydawało.
Już zmienione na niebieski
Daszka
Podejrzewam, że to błąd na stronie.
Tak mi się wydaje
More