Display: All
Mama przyniosła jedzonko😉
130 Views
130
Tofik wrócił na suchary.
122 Views
122
buber
Werwa przyleciała z jedzeniem. Gloria wylazła z martwej strefy.
Nie widzę Glorii, chyba został sam Arczi
121 Views
121
Jest trójka.
I Tofik wrócił, pięknie mu to już wychodzi ❤️
Widać było dwa dziubki przed chwilą, czyli nieźle się maskują
Dan21
Są oboje
Tofik polecił, Arczi i Gloria na podeście
110 Views
110
Tylko gloria została ? Czy samiec się schował w przejściu ?
niza
Jest, jest, ogon wystaje.
buber
Pięknie lata.
niza
To wczoraj spadł Rufus i póki co nie wrócił?
Rufus na razie opanował latanie w dół :) Poćwiczy trochę i jak nauczy się latać w górę to może go jeszcze zobaczymy :)
niza
No właśnie nie byłam pewna, który wczoraj spadł.
pozostała dwójka młodych
103 Views
103
buber
Nela
Dalej są 3
Poleciał/a czy spadł/a ?
Czwóreczka w gnieździe
147 Views
147
Chyba 2 teraz,.Gloria i pewnie Arczi
3 dzieci z mamą
To chyba Tofik znowu poleciał bo widzę tylko 2 🤔
132 Views
132
raf
Są 2 ogony w progu.
Tofik na kracie ćwiczy latanie "na sucho"
119 Views
119
raf
Arczi tak samo się zachowuje gdy był puchatkiem. Czeka w kącie, starsze zjedzą i dopiero przypuści atak na jadło. Po co tracić energię na szarpaninę. Spryciula mały
121 Views
121
tak robił od początku, więc chyba mu się to opłaca :)
Trójka przy obiedzie. Werwa przyniosła i odleciała. https://zapodaj.net/plik-qHH4k9S1l4
128 Views
128
nie wiadomo, co z tym gamoniem co spadł?
123 Views
123
Najwidoczniej, podobnie jak Tofik, polata, a gdy zgłodnieje, wróci na posiłek
Na razie w domu Tofik, Archie i Gloria
To Tofik śpi na kracie ? Bo Gloria i Arczi śpią w budce 🥰
155 Views
155
Tak, Tofik wrócił na śniadanie, fotka jest na Forum 😍
Rufusowi to się chyba nóżka omsknęła i poleciał/ spadł ?
https://youtu.be/CvaQGeGmQDM
141 Views
141
Andzi78
On już od samego rana tak się kiwał, aż przedobrzył ciamajdek😁
niza
No spadł, spadł. Na pewno to nie był kontrolowany wylot.
buber
Zawsze jakaś ciamajda musi się trafić.
Yvone
Każdego roku trafia się podobna sytuacja
spadł gałgan, a to na pewno rodzic w tle? może to Rufus próbujący wrócić na kratę?
elik
w tle przelatuje Werwa
Nie było mnie chwilę i teraz jakby Arcziego nie ma??
120 Views
120
aalina
Teraz tak będzie odloty, wyloty i powroty. Trudno do czterech będzie policzyć😀
OlaOlszowska
A dobra widzę koło Glorii leży, zlali mi się 🙈
Tofik w gnieździe- a głodny bardzo😁
138 Views
138
jest jeszcze teraz😁
OlaOlszowska
Teraz brakuje Rufusa 🙈
OlaOlszowska
Brawo Tofik! Wygłodzony bo porwał łup dla siebie 😅
More