Display: All
raf
Torunianki z imionami
65 Views
65
raf
W Toruniu poręcz zdobyta... i podgląd w piz....
66 Views
66
Kos
Kos
Poręcz zdobyta już dawno 😏
raf
To super, tylko na boksiku ani na forum nie spostrzegłem tego wydarzenia.
Kos
Kos
No cóż ...
bardzo odważnie-  myślę że 🧐niedługo poleci
wszystkie młode leżakują na pokaźnej warstwie przeróżnych resztek
58 Views
58
raf
Się panny z Torunia rozswawoliły po podeście
62 Views
62
Głosowanie w Toruniu 🙂
62 Views
62
Daszka
Podobają mi się te propozycje😊.
Grzanie dziubka 🥰
74 Views
74
Głosowanie na imiona
76 Views
76
Kos
Kos
Wszystkie ładne 😊
w budce jak w mordowni, nie wiem jak ta Torka to robi ale taki stan budki to jej znak rozpoznawczy, nigdzie indziej takiego śmietnika nie ma, tam się niczego z budki nie wynosi a skrzydeł przybywa
94 Views
94
krzyś
Torka bardzo dba o swoje potomstwo i buduje puchową pierzynkę by dzieciaki nie zamarzły w tegorocznym "upalnym" maju.
Prawdopodobnie nie wpłynęła żadna propozycja na imiona w Toruniu, nie będzie więc żadnego głosowania  w III Etapie. Imiona zostaną nadane przez najbardziej aktywnych pisarzy na FORUM w Toruniu 😄😁😆😝
93 Views
93
jmg
jmg
Czekam na wyniki II etapu. Jak tylko je otrzymam to będę przygotowywał formularz do głosowania w III etapie.
Regulamin odpowiednio zmienimy i będą przynajmniej dwa pełne dni robocze na głosowanie.
Nie ma rady trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Kurczę szkoda ponieważ ja również zgłaszałem imiona (sprawdziłem wykaz imion) potwierdzenie na mailu też było.
To lecimy następnym datkiem🙂
monikam54
Ej no teraz tak patrzę i mam na @ że ja też zgłosiłam. 
Patrzyłam na wykaz imion więc na pewno się nie powtarzają 👍
krzyś
No trochę się pobawiłem, III etap miał się zacząć 15 i trwać do 18go a minęło pół dnia 17go i propozycji imion jak nie ma tak niema, dlatego pisałem, że w Toruniu to zawsze są jakieś jaja. Torek z Torką też mają od dwóch lat kpl. i z tych jaj to się zawsze cieszymy.
😉
Anna Z.
Ja też wysłałam swoje propozycje i otrzymałam potwierdzenie przyjęcia. Nie rozumiem o co chodzi?
niza
Krzyś nie trolluj nas tutaj 😅
Gawi
to popatrzcie na fb w Redzie, jak byk piszą o Wykazie zwycięskich imion,  a ludki jak analfabeci  piszą swoje propozycje, na nic nie patrzą.
Lola
Właśnie. Dlatego ja nawet w Redzie w tym roku nie zgłaszałam 😛
Ja też nie ...
lusia12
Ja wysłałam zgłoszenie, sprawdzałam czy takie imiona nie były wcześniej nadane. Także wątpię, że nic nie wpłynęło
krzyś
Ja też zgłosiłem, ale w Toruniu to są zawsze jakieś jaja z tymi głosowaniami, a zwłaszcza wyborem zgłoszonych imion przez "szanowną komisję". TOREK TORKA TORUNIA  TORUNCIA, może coś jeszcze fajnego komisja wybierze pod głosowanie 🤣🤣🤣
Torek, Torka są-  to teraz Tor, Tory. a może PKP???😜
Iwona65
Mi się też podoba PKP. Jeśli w Głogowie kiedyś był KGHMek i KGHMka.... nie pamiętam nawet jak pisali te imiona i myślałam, że nic tego nie przebije. A tu proszę PKP,  InterCity może....
krzyś
Ooooo, jeszcze Pendolino do kpl. 🤣🤣🤣
Iwona65
Polregio i mamy imiona dla całej czwórki
😆
Kos
Kos
PKP , dobre 🤣🤣🤣
Show more comments
Właśnie co z tym głosowaniem w Toruniu?
107 Views
107
Od dziś miało być głosowanie na imiona , a narazie cisza ..🤔
110 Views
110
dalej nie ma możliwości głosowania
niza
Pewnie pomyłka, bo teraz głosowania w III etapie są po trzy dni. Więc skoro jest do 18 to pewnie od jutra.
...być może  😉
Na drugie śniadanie zaserwowano wilgę zwyczajną. Jeden piękny ptak upolował drugiego pięknego ptaka. Takie życie.
83 Views
83
Iwona65
To już chyba 5 wilga. One teraz migrują, są osłabione. Ech... szkoda
Kropka, Kreska, Kratka i Kółko :) tak bym je nazwała :)
83 Views
83
Świetna relacja Krzysia spod komina z obrączkowania. Krzyś, pięknie ją prowadziłeś aparatem. Ech....
87 Views
87
4 samice
120 Views
120
More