w budce jak w mordowni, nie wiem jak ta Torka to robi ale taki stan budki to jej znak rozpoznawczy, nigdzie indziej takiego śmietnika nie ma, tam się niczego z budki nie wynosi a skrzydeł przybywa
Prawdopodobnie nie wpłynęła żadna propozycja na imiona w Toruniu, nie będzie więc żadnego głosowania w III Etapie. Imiona zostaną nadane przez najbardziej aktywnych pisarzy na FORUM w Toruniu 😄😁😆😝
Czekam na wyniki II etapu. Jak tylko je otrzymam to będę przygotowywał formularz do głosowania w III etapie. Regulamin odpowiednio zmienimy i będą przynajmniej dwa pełne dni robocze na głosowanie. Nie ma rady trzeba uzbroić się w cierpliwość.
No trochę się pobawiłem, III etap miał się zacząć 15 i trwać do 18go a minęło pół dnia 17go i propozycji imion jak nie ma tak niema, dlatego pisałem, że w Toruniu to zawsze są jakieś jaja. Torek z Torką też mają od dwóch lat kpl. i z tych jaj to się zawsze cieszymy.
Ja też zgłosiłem, ale w Toruniu to są zawsze jakieś jaja z tymi głosowaniami, a zwłaszcza wyborem zgłoszonych imion przez "szanowną komisję". TOREK TORKA TORUNIA TORUNCIA, może coś jeszcze fajnego komisja wybierze pod głosowanie 🤣🤣🤣
Mi się też podoba PKP. Jeśli w Głogowie kiedyś był KGHMek i KGHMka.... nie pamiętam nawet jak pisali te imiona i myślałam, że nic tego nie przebije. A tu proszę PKP, InterCity może....